Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 koupě


Sreepeo

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já zase věřím v pravý opak, ale Vy klidně doufejte dál :roll: Pokud chcete hrát hry za "pár korun",musíte holt zauvažovat o investici do PC nebo X Boxu 360 a od nepirátský PlayStation 3 dát ruce pryč..

Je mi to líto,ale je to tak. Na PS3 Vám ani jiným podobně smýšlejícím uživatelům pšenka jestě pár let nepokvete a nezmění to ani každodenní modlitby směřující k parazitu s přesdívkou GeoHot ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo,je to jeden troubovatej hacker,který se musí doma vyloženě nudit ;) Hromada jemu podobných pomatenců si na PlayStation 3 vylámala zuby (jak jinak,když prý její ochranu navrhla křehká a šikovná ženská ručka :cheesygrin: ) ,ale jemu se podařilo do PS3 "nahlídnout" a dělat neplechu.

Ovšem nepočítal s tím,že Sony pružně (a tvrdě) zareaguje a jednoduše onu problémovou položku (podporu cizího OS) z PlayStation 3 Fat za pomoci firmwaru "odstraní" a nový PlayStation 3 Slim už tuhle funkci od začátku pro jistutu nepodporují..

..a pokud toho moulu nezabásnou,bude se snažil o prolomení PlayStation 3 do konce svýho života. Zazvonil zvonec a pohádky je konec :D Nebo to ještě konec není? Kdoví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já zase věřím v pravý opak, ale Vy klidně doufejte dál :roll: Pokud chcete hrát hry za "pár korun",musíte holt zauvažovat o investici do PC nebo X Boxu 360 a od nepirátský PlayStation 3 dát ruce pryč..

Je mi to líto,ale je to tak. Na PS3 Vám ani jiným podobně smýšlejícím uživatelům pšenka jestě pár let nepokvete a nezmění to ani každodenní modlitby směřující k parazitu s přesdívkou GeoHot ;)

Nikdo tě nenutí,aby jsi si v případě prolomení konzole dal konzoli flashnout a nekupoval dál originálky.Je to každýho volba...Tak jako na PC nebo na xboxu,taky můžeš hrát jen origo a nebejt pirát :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu