Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hledam flashera


karel41

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
...nemůžu to přejít - ČÁSLAVY!

..jinak pokud ti emosss neklapne, zagoogluj - Mapa flasherů PSP

ja zase nemuzu prejit tebe! az mi tu das link na mapu flasheru, budes u me nekdo! Jinak pro tebe, jelikoz jses chytrej jak jak TV Nova o pul osme> mapa flasheru je uz 2 mesice zrusena:) takze nez zacnes radit zjisti si info:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nechápu proč se rozčiluješ..já ti tu mapu flasherů pošlu jestli máš zájem, mám ji asi v 5ti obrázcích formátu jpg, zálohovanou na MS...

... uznávám, máš pravdu, není teda na internetu, já ji na netu nehledal už pěkně dlouho...

každopádně, čáslavy s měkkým i, bijí do očí víc, než moje neznalost linkování mapy flasherů..a myslím si, že se nemusíš hned tak vytáčet, kvůli takovýmu nesmyslu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nechápu proč se rozčiluješ..já ti tu mapu flasherů pošlu jestli máš zájem, mám ji asi v 5ti obrázcích formátu jpg, zálohovanou na MS...

... uznávám, máš pravdu, není teda na internetu, já ji na netu nehledal už pěkně dlouho...

každopádně, čáslavy s měkkým i, bijí do očí víc, než moje neznalost linkování mapy flasherů..a myslím si, že se nemusíš hned tak vytáčet, kvůli takovýmu nesmyslu :-)

v zij se do mi situace ok?

nakej debil radi vsem s psp se z.deskou new verzi> upadtne te si na 6.20

iphone sekce je kaputos jelikoz moderator myschoo na to jebe

poak púrijdes ty s mapu flasheru, ktera je zrusena, diky cemu nemam ani na redka, jelikoz ksefty nejsou, a takhle bych mohl pokracovat... navic jsme si rozesral ipoda, takze delam restore, jb + nahrani vsech sracek ktery jsme tam mel nemluve o savech ktery jsou v nedohlednu...:( takze kdyz ma taku naladu nesnasim lidi, ktery radej, a pritom vedej hovinko:D ale omlouvam se:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

okej, ja se teda taky omlouvám :-) já si na net chodím odpočinout, ne se hádat...

ale myslím, že to s těma kšeftama nebude tak horký, nechci ti znova radit, ale zkus kouknout na facebooku, na nějaký stránky o PSP...a napsat, že flashuješ...joo, kdyby tak šlo flashnout 6.20...já debil to už udělal...nechci ISO chci jen blbý emulátory DOSu a MAME...zlatem (jma marlborkama) bych ti platil :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
okej, ja se teda taky omlouvám :-) já si na net chodím odpočinout, ne se hádat...

ale myslím, že to s těma kšeftama nebude tak horký, nechci ti znova radit, ale zkus kouknout na facebooku, na nějaký stránky o PSP...a napsat, že flashuješ...joo, kdyby tak šlo flashnout 6.20...já debil to už udělal...nechci ISO chci jen blbý emulátory DOSu a MAME...zlatem (jma marlborkama) bych ti platil :-))

ne, uz mesic jsme si pres psp nevidelal ani na zvejkacky, psp je odepsany, hry nevychazej, kazdej se psp zbavuje, DA se na to vysral, Sony jen zdokonaluje ochrany, zameruju se na iphone, ipod touch. Jinak k tomu rozesranymu ip co ted delam, jb a restore je hotovy, ted nahravam hry, videa a pisnicky... cca 1 hodina( 7GB dat ) pak musim nahodit stanzu a narvat kinizky, pak mam sraz v hospode... luxus... takze si du zapalit a neco rozflakat:D mej se, uz koncime s OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec soudruzi XD prosímvás flashne mi někdo pspčko mám slímku 2004 G a pod baterii mám 8B z verzí 5.50 ale ja si jí updatoval měl jsem asi XD 3.51 nebo určitě?XD prej je to plnohodný psp flash tak prosím najde se někdo? jsem ze vsetína lae pište všeci pls XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec soudruzi XD prosímvás flashne mi někdo pspčko mám slímku 2004 G a pod baterii mám 8B z verzí 5.50 ale ja si jí updatoval měl jsem asi XD 3.51 nebo určitě?XD prej je to plnohodný psp flash tak prosím najde se někdo? jsem ze vsetína lae pište všeci pls XD

pokud prijedes do kutny hory neni problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu