Jump to content

Co vy na to?

Marin007
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

po usilovném hledání nabídek jsem koupil synovi PSP 2004 Slim silver. Syn je z toho nadšený a hledá ke koupi různé doplňky. Chce nějaký obal a fólii na display. Našel jsem tohle http://www.gamepower.cz/produkty/psp-sony/slim-doplnky/psp-slim-hard-bag-silver-psp a tohle http://www.gamepower.cz/produkty/psp-sony/slim-doplnky/screen-film-psp.

Je to dobrá koupě a má někdo prosím nějaké zkušenosti s uvedeným e-shopem. Hlavně aby to sedělo na uvedený typ.

Děkuji za odpověď

Tady s tímhle e-shopem mám osobní zkušenosti, prodejce na aukru byl neskutečný hulvát, nebylo s ním schopno se rozmumně domluvit. Prodal mi FAKE kartu, která přestala fungovat. Když jsem chtěl kartu reklamovat tak mě poslal v uvozovkách "do prdele". Vůbec se se mnou nebavil. Doklad jsem bohužel nenašel. Na aukru má odstavený účet. Majitelem je nějaká paní Kalábová s tím, že ona nic nemá, a pokud to chci hlásit policii tak se stejně do pěti tisíc nejedná o trestný čin. Dále od nich;)

EDIT: na aukru měl přezdívku playworld09 - za kartu jsem zaplatil něco přes tisíc korun, ovšem peníze už jsem nikdy neviděl, škoda že jsem nenašel ten doklad, osobně bych si tam zajel:)

osobně bych doporučoval tento e-shop: www.playcentrum.cz, případně www.herni-svet.cz

ja bych ti rači doporučil zahraniční shop, třeba dealextreme.com, focalprice.com, taobaodao.com odtud se daji koupit i věci co u nás neseženeš a za bezva ceny, platiš tam přes paypal a poštu máš zadara ovšem s tím že na to budeš čekat 2-3 tejdny, já tam nakupuju skoro pořád a hlavně dealextreme ti můžu vřele doporučit