Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde zadna sim karta po spirit a supersnow


vlk60

Otázka

mam skromny dotaz po dlouhem cekani na mozmost udelat jallbreak a unlock na 3.1.3(05.12.01)pro 3Gs jsem konecne tesne pred cilem jallbreak jsem provedl se spirit a naprosto bez nejmenciho problemu pak jsem odelal ze cidia onlock s supersnow a rekl bych ze to probjehlo v poradku vse funguje as na to ze to mi to pise ze nezna zadnou sluzbu operatora at tam vlozim sim jakou koli myslim ze je to treba nekde nastavit ale nevim kde PORADITE MI prosim predem dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

omlouvam se "ultrasnow" je na sidia ja myslim ze je odemknuty kdys jsem ho koupil pred pul rokem na ebay mel ten sam problem neznama sluzba s kazdou sim i org.od at&t jo ziju v usa a pojedu do CZ a potrebuju cz operatora tet to ale nejde ani s org.at&t myslim ze je to jen treba nekde nastavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ale prave nejde ani stou kartou at&t tam kde jsem ten unlocking koupil me ujistovali ze tento BB odemknout pujde cetljsem na ne dobre recenze vse taky probehlo jak psali as na ten konec sim zadna nefunguje nekde jsem vcera cetl "BB 3.1.3 05.12.01 konecne otevren" ale mohlo se to tykat je jallbreaku ten probehl opravdu easy nekde je zakopany pes ze nejde zadna sim vlastne iphone pozna ze jsem tam dal kartu ale nepozna od koho atak rika zadna sluzba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu