Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s HDD


hypno

Otázka

Zdravim, pred tydnem jsem si koupil xbox, dal ho flashnout, pak jsem si na nej instaloval hry, hral jsem (jen offline ve dvou), profily mi fungovaly, po tydnu mi obcas zazlobil profil ale nakonec se to royjelo vzdycky nejak. Dneska uz ale sel jenom singl player a hlasilo mi to ze je nejaky profil poskozeny dal jsem ho smazat ale nesel vytvorit ano docasny ani novy s tim ze nemuze zapisovat na disk. Disk jsem vyndal, zandal porad stejny problem pak jsem ho dal zformatovat ale ted kdyz jsem ho zapnul a delam setup tak u kroku kdy si vytvarim profil mi to pise ze je problem se Storage Device. "To create a gamer profile on this console, you must have an xbox 360 storage device. Please connect a memory unit then select Continue."

Setkal se s timto nekdo? Je mozne ze se disk odvaril kdyz vetsinu casu jel i kdyz mozna na pul? Muze byt chyba jinde nez v hardwaru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Musíš mít NXE 9199 - http://console-forum.net/showthread.php?t=90168. Vložíš flashku, skočíš do Memory, upravíš pro Xko a můžeš na ní ukládat savy, profily, instalovat hry ...

Nepraštil jsi s tim HDD nějak? Já bych to viděl, že odešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu