Jump to content
  • 0

Hledam parany


spuch
 Share

Question

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pokud jde o Resistance: Fall of Man,tak je to výborná hra a zároveň i jedna z prvních,která se na PlayStation 3 objevila. A v tom by mohl být problém,protože je hra dobrý 3 roky "stará" a případný hráče budeš hůř shánět.

Někteří hry sbírají,ale větší část hráčů hry po dohrání prodá/vymění za jinou hru a pokud chceš mít jistotu,že si opravdu pořádně zahraješ ve více lidech, musíš si pořizovat hry,který zrovna frčí. U FPS on-line her ted' jede hlavně Battlefield Bad Company / Bad Company 2, Call of Duty 4 Modern Warfare / Modern Warfare 2, Killzone 2, Far Cry 2 nebo MAG..

Ale možná se ti někdo,kdo by si Resistance: Fall of Man z nostalgie zahrál,ozve ;) Zahrál bych si coop s Tebou,bohužel sám už tuhle povedenou hru nemám.

A k druhýmu "dotazu". Mrkni třeba sem http://console-forum.net/showthread.php?t=13048 ,něco o sobě napiš a hledej ;) Jinak pokud se ještě neorientuješ v Cross Bar Menu (hlavní PS3 obrazovka) a nevíš jak k sobě "pozvat" nový hráče,tak tady je mini návod.

Najed' v menu na poslední položku FRIENDS..

14-0248409853T.jpg

Šipkou nahoru se dostaň na ADD & FRIEND a zmáčkni potvrzovací tlačítko X..

14-0251318210T.jpg

Objeví se Ti dlouhý text,dáš OK a potom následuje tabulka. Do horní řádky zadej on-line přesdívku (nick) osoby,kterou bys měl rád ve svých přátelích..

14-0255455721T.jpg

Potom pod to přidej nějaký text na seznámení a zbývá už jenom odeslat..

14-0258412437T.jpg

Zbytek už je jen na tom konkrétním člověku,zda Tě přijme nebo ne,ale to už zjistíš v odstavci FRIENDS sám ;) Pokud Tě do 3-4 dnů ten hráč nepřijme,tak jenom najedeš na jeho ikonu, zmáčkneš tlačítko "trojúhelník", dáš "Delete",aby Ti nezabíral místo a s úsměvem na rtech jedeš dál. Mimochodem,pro on-line hraní je vhodný si za svojí přesdívku dát zkratku "CZ" nebo "Czech",aby bylo poznat odkud jsi. Při hraní nějaký on-line hry totiž můžeš hrát s čecho-slovákama a ani o tom nebudeš (díky chybějící zkratce) vědět. Bylo by fajn,když by se v on-linu (v on-line tabulce) u každýho hráče automaticky ukazovala národnost v podobě státní vlajky jako třeba u hry Lost Planet 2,ale bohužel tuhle bezvadnou věc vývojáři do her moc často nezapracovávají...

Tak hromadu příjemný zábavy a at' všem doma dělá Tvoje PlayStation 3 jenom radost ;) Jinak něco málo k PS3 najdeš i tady

http://console-forum.net/showthread.php?t=23309&page=20

Update:Koukám,že už někdo na Resistance 1 zareagoval,tak hurá do akce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy