Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP slim z prodejher.cz v SP jazyce


Marekso1468623882

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

S obchodem má řada lidí dost negativní zkušenosti, je to jeden z nejhorších eshopů v čr, sám jsem si tam kdysi objednával kameru GO!Cam a memorystick 4GB, samozřejmě že ten memorystick byl Fake! Podle mě nebudeš mít problém se samotným zbožím, ale pokud se ti s ním něco stane nebo ho budeš chtít vrátit, tak bych moc nečekla ochotu od tohoto eshopu, v tomhle ohledu je to celkem děs, ale časy se mění, kdo ví jak je to teď u nich, já to kupoval před dvěma lety.

EDIT: Zkusil jsem jen tak seznam a zboží a vyjelo tohle, mrkni na to, najdeš tam naše verze psp 2000, snad to ty obchody ještě mají.

http://www.zbozi.cz/items?q=psp%202004&order=relevance&minPrice=&maxPrice=&sId=tecOzgCLwkE3Rs1qdeag&r=zbozi1&redir=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

David50G: To, že kdysi ojebali někoho neznamená že jsou zmrdi? Zajímavě řečeno, ale uplně mimo mísu. Vtipně řečeno 9 z 10 lidí ti doporučí vyhnout se prodejiher. Stačí mrknout do topiku nejhorší eshop v ČR. Je samozřejmostí, že při nákupu nemusí nastat problémy, ale pokud nastanou, tak to bude problém pro zákazníka, protože s nimi nejsou pozitivní zkušenosti moc. Kamarád si u nich objednal PSP, mělo dojít do týdne a nedošlo nikdy a oni se ani neozvali nic a přitom mu poslali, že zboží odeslali. Mě prodali Fake kartu, kdysi ještě 4GB za 3000Kč. Na druhou stranu psp 2000 a to ještě nové se shání velice těžce, tak je třeba uvážit, jestli to riziko podstoupit nebo ne, v tomto případě se možná může i vyplatit. Záleží na štěstí a na tom, zda-li se tento eshop už alespon trošku poučil z minulosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud mas zajem o 2000,tak kupuj z anglie (treba amazon),vyjde te to levneji i s postovnym,neplatis zadny dane ani clo oproti americe,protoze UK je cast EU,navic ti to dojde do 5 dni v pohode. Jen musis najit spravny produkt od dobryho prodejce na tom amazonu,aby ti to mohli dorucit do CR,protoze vetsina nemuze,ale urcite neco najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, pokud ti bude stačit 3000 s tím abys mohl hrát ISO hry tak si kup jakékoliv PSP 3004. Obsahují přednastavené firmware 5.03 (alespon kdyz jsem si ho kupoval já, měl tam 5.03. a neupdatuj. A podle návodu v sekci tutoriály to zvládneš. Je to v pohodě, a funguje. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus tohle http://console-forum.net/showthread.php?t=38602 , sice už nemaj přímo flashnutelný, ale chickhen tam jde. Když si od nich vezmeš i nějakou kartu, tak ti tam nahrajou vše potřebný a daj ti návod, jak to zprovoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj, pokud ti bude stačit 3000 s tím abys mohl hrát ISO hry tak si kup jakékoliv PSP 3004. Obsahují přednastavené firmware 5.03 (alespon kdyz jsem si ho kupoval já, měl tam 5.03. a neupdatuj. A podle návodu v sekci tutoriály to zvládneš. Je to v pohodě, a funguje. :-)

jaky oznaceni na krabici (pismeno) ma 5.03 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jsem taky koupil od prodej her a podle mě v pohodě..podle mě když to bereš jako hardware tak je to opravdu jediný e-shop v čr co má psp2000 v nabídce!!!!! je tam OFW 4.01 deska TA-088v3 čili po OFW na 5.03 jede 5.03 gen-c (full) . doručení do 1 pracovního dne!!!! je to funglovka určená pro region MEXIKO (2010 H OFW 4.01) s španělským jazykem ,který se přepne na angličtinu (normální výběr z jazyků).Ano jediný co nemůžu potvrdit je jak to bude třeba s reklamací , ale podle mě je to diskutabilní i v " dobrém e-shopu" může být špatně vyspaný prodavač a nic stím neuděláš (kámošovy odmítly reklamaci brick v mironetu- pomohla až internetová reklamace s odesláním psp do prahy) :cheesygrin: tak snad nebudu tu reklamaci muset řešit uvidíme......bud budeš riskovat nebo ne -bud nové se zárukou (s moznostmi problémů ) nebo koupíš na aukru staré psp o kterým nevíš co majitel dělal :D -uvážení rizik je na tobe- mě to psp 2010 piano black s5.03 gen-c jede v pohodě :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: (zatím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu