Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pls hepl


Aku

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
pls pomoc ja si kvuli hrani iso her koupim psp s fw:3.03 eo-c potom si jak magor kopim film spider-man 2 a ono si to napise misto chyby 80020321 tak 80010002 fakt uz me to sere poradte nebo ja to psp rozbiju pac nic uz se mi kupovat nechce

Jak říká SKI prostě smůla nejdřív sis měl přečíst topic pro lamy a pak kupovat org UMD :) škoda vyhozenejch pěnez a navíc se dá spiderman 2 stahnout ve stejný kvalitě už v čestině což na org. UMD je jen s titulkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nj ale kdyz bych tam napsal problem tak se mi na to nikdo nepodiva a bude si myslet ze sem pica a neodepisemi..........ale pls help na to se podivaj scim potrebuju helpnout......
no tak nazev problem je taky celkem divnej..a taky si muzes nechat to tvoje vyjadrovani ,, si budou myslet ze sem pica ,, jestli te neucily slusnemu chovani tak... :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
njn sorry mami
Myslel jsem, ze chces pomoci :) - v tom pripade by se mozna mel chovat jinak ;)

--

a ted k veci, pokud sis to koupil a chces to za kazdou cenu zkouknout, hod si back nizsi FW (nvm jakej je treba na sledovani orig. filmu) --> z OE to jde vzdy ne ? Po zkouknuti muzes zase back na OE.. pochybuji ze se na to budes chtit koukat kazdej den..

BTW jinak ti take doporucuji vice cist :-) (tohle vim i ja a to PSPcko jeste nemam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu