Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Recovery menu oprava


Dragonin

Otázka

Můžu se pls zeptat kde bych našel návod na opravu recovery menu???(5.03 GEN-C A v recovery mě některý položky neposlouchaj - spouštěj se jiný při zmáčknutí) Jisté Individuum mi řeklo že je to v Tutoriálech já to tam ovšem nenašel....

Předem děkuji za odpovědi

Dragonin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě se tohle stávalo asi 2 dny po sobě ve VSH menu (Zapnul jsem PSP - nahodil mhuspeed 3v - nahodil Gen-C - spustim hru a ono se to seká....přeformátuju kartu...seká....restore deaful settings...pořád seká - napadne mě se podívat do VSH menu a to je celý proházený...USB mode na F1 (v tomhle má gen velkou chybu, já bych tuto možnost zablokoval, protože nějaká lama hodí USB a řeknesi, co je to za divné soubory a vytvoří tam složku ISO a začne kopírovat hry. Pak jsem tam měl přenastavený tep procesoru (to bylo to sekání) a další položky.

Nevím čím to bylo, ale už mě to naštěstí nedělá.

Zkus tam hodit CFEnabler. Možná to pak pojede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu