Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Random Padding


ulrike

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Já už Mulleter dávno nepoužívám a myslím si , že by ti to mělo fungovat i když to odškrtlé mít nebudeš . Prostě ten program nepoužívej a neřeš to . Jestli ti to nefunguje , tak je problém v něčem jiném . Přečti si PM .

Bohužel to musím řešit, zkusil jsem to a nefunguje to. Mohl by mi někdo poradit konkrétně? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Další , kterej nestojí asi o naše rady a bude si trvat na svým . Co kdyby jsi nám sem hodil screen z ABGX a přestal už s tím Mulleterem , když ti říkáme , že se už nepoužívá ??

Ale ne za Mulleterem si nestojim, jen jsem na něj byl zvyklej a vše podle něj kontroloval. Oproti Abgx se v něm vyznám. Dole je ten screen... Nevím co s tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chyby v samotných datech neopravíš, není kde brát informace. Zkus zkontrolovat, jestli se třeba neobjevila chyba při rozbalování, občas mohou vadné sektory na HDD udělat podobnou paseku, ale moc bych nedoufal. IMO bych se spíš snažil sehnat hru z jiného zdroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu