Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

help gen-d3 nezobrazuje hry


franki

Otázka

nazdar

mam taky problem , ked som si nahodil 5.50gen d3 full tak mi nezobrazi na karte moje hry

skusal som nasledovne :

-znova flashnut psp

-znova naformatovat kartu

-pouzit kartu v inom psp tam sa hry zobrazili !po vlozeni s5 do mojho psp sa zobrazili aj mne ale ked som pridal na kartu dalsiu hru tak zase bola invisible :(

je to velmi zaujimave a neviem cim to moze byt lebo logiku to vobec nedava .prosim o radu niekoho skuseneho .dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

cfw to nemi, spise bych vsazel na Fake kartu. mrkni na rychlost zapisu a cteni dat. Protoze je to fakt divny... proste bych zkusil pujcit od nekoho kartu a jestli to sni treba 2 dny povali, tak je to kartou.

jinak chvalim te, dnes ses prvni clovek, ktery se umi zeptat, umi v 1 prispevku napsat vsechno info. Fakt dneska prvni ses...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze s PSP nieje nieco v poriadku doska tak je TA-88 ale v tom nebude, problem som vyriesil pouzitim aplikacie IR SHELL a cez nu zobrazi vsetky subory na karte takze aj iso hry a tak sa to da pekne spustit odtial .

Zaujimave je ze pokial so hru spustil cez IR SHELL a potom ju vypnem a aj IR shell vypnem tak hru uz zobrazi aj v XMB takze ozaj nechapem tomuto PSP :-(

stretol sa uz niekto s takymto problemom?

dakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
od toho gen d3 vyšly 2 verze a každému šla jíná (měl jsem stejný problém)

mozes sem prosim ta hodit linky na tie dve rozdielne verzie lebo otom prvy krat citam :-)

ja mam jeden update 5.50gen D3 priamo z karty a druhy cez pandoru ako od yoshihira ci ako sa vola a o dalsich verziach som fakt necital tak prosim hod link diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu