Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

JTAG / XLive?


Wizi1337

Otázka

K, dostal jsem novou 360, je tam stary dash, tusim neco okolo 2.0.6717 a tak nemuzu se rozhodnout mezi JTAGem nebo hranim po Live.. na 360ce hraju temer jen Guitar Hero, na FPS mam Steam.

JTAG = Free DLC = pisnicky na GH

Live = fun online? ban?

Nebo mam udelat JTAG, prodat a koupit neco novyho s vydelkem?

Zajimalo by me co by udelali ostatni - nejlepe nekdo kdo take hraje GH/RB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já ho hraju a mít možnost jít do volnýho DLC tak neváhám ani chvilku, přes 700písniček na RB2 ... to je nářez - podívej se do sekce tutoriály je tam ode mě post s návodem na dostání písniček(DLC) do RB2 - jakýhokoliv!

a pak je tu ještě např scéna ModernWarfare2 kde je dost rozjetý hacky přes JTAG :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
K, dostal jsem novou 360, je tam stary dash, tusim neco okolo 2.0.6717 a tak nemuzu se rozhodnout mezi JTAGem nebo hranim po Live.. na 360ce hraju temer jen Guitar Hero, na FPS mam Steam.

JTAG = Free DLC = pisnicky na GH

Live = fun online? ban?

Nebo mam udelat JTAG, prodat a koupit neco novyho s vydelkem?

Zajimalo by me co by udelali ostatni - nejlepe nekdo kdo take hraje GH/RB

tobě by to snad s tímhle daschbordem mohly jít bez Jtagu jen s Freebotem a nebo xbrootu bez pájení a zasahu do HW ne ... to šlo do dasche 8955 myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cože? Jak Freeboot, tak XBReboot vyžaduje JTAG hack. A ten vyžaduje pájení.

K tématu: I když sám podobné hry nehraju, šel bych určitě do Jtagu, hlavně pokud máš na multi už PC. Pokud opravdu chceš na Live, vždy si můžeš koupit další konzoli na které Live půjde. Ale velmi těžko dnes seženeš konzoli, která bude Jtag zvládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je pravda, ze hraju GH o dost vic nez RB, tam zas tolik tech DLC songu neni (100?)

Asi vyuziju ten JTAG, pravda je, ze ty konzole jsou vzacnejsi, navic bych se bal Xlive banu, takove riziko mi u toho nehrozi. Akorat se s tim budu muset naucit zachazet a najit nekoho na flash+JTAG, nejlepe v Kladne

Dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu