Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ys SEVEN


cjakub

Recommended Posts

ty ventilatory musis natocit smerem do tech pistal...potom se doporucuju portnout k nejblizsimu kamenu a od tam v kruhove mistnosti vyletet dostanes se ke spodni casti tech pistal a tam ji musis vlozit a potom uz to snad zmaknes ;) a uzij si to co bude nasledovat :D ja sem se s tim drbal skoro hodku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobrý den tato hra mě velice zaujala (jsem podruhé ve water temple a du za drakem...:D Jenže sem se trochu stratil...) Tia je uplná p*ča.:ziped: A chtěl jsem se zeptat jaké jiné díli série jsou... NAšel jsem dva - ys vs sora no Kiseki Alternative saga, vypadá to jako YS,ale víc cool :cheesygrin: Jenže je to JP... a pak nějakou starší asi z roku 2008, ale tu jsem ještě nehrál... + ještě má vyjít YS Chronicles to někdy 2011... existuje ještě jinný díl v Angličtině???

Děkuji Dragonin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim!tiez potrebujem poradit (opat :D ) ...takze podstate ani neviem ,kde som ,ale mam 7 postav a na mape 3 zastavky ,ze kam mam ist..vsetky teleporty sa mi zrusili a objavuju sa odznova..som hned po tom ,ako som objavil to skryte mesto...neviete poradit pls??som pri jednej vlajke (na mape) ,ale neviem co dalej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

maco1988:

Čoveče já jsem to dohrál, ale i tak si nepamatuju co máš přesně dělat na tomhle místě... Ale já jsem chvíli sám nevěděl...viz. můj předešlí příspěvek... Našel jsem ovšem stránku s Tutoriálem... Jestli umíš trochu anglicky tak se koukni...

http://guide4gamers.com/psp-guide-ys-seven

THX potěší. Dragonin

PS: V úterý vyjde novej YS!!!!!!!! Jupíí!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zasek sem se u questu kterej mam z Iska village kde mam na mapě tři vlaječky(jedna poblíž Kylosu druhá u segramu a třeti v acient tree)a plno spolubojovniku(Adol,mustafa, elk, dogi,Mishera,Geis, a potom u acient tree se ke mne přida sigroon) ja nevim kam dřiv šel sem ke kylosu a tam je barikada a v acient tree sem nenašel to misto kde je vlaječka prosim moc o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu