Jump to content

Rock Band bubny na Alza.cz za 900,-


piggy
 Share

Recommended Posts

No nevím jak na RB2 ale u GH IV a dalších guitar hero dílů je především ten problém, že tyhle bubny, když se na ně lépe podíváš, tak mají 4 barevné bubínky plus 1 kopák, což je dohromady 5 barev, kdežto GH IV bubny mají 3 bubínky plus 2 činely plus 1 kopák a to je dohromady 6 barev - nevím jestli jsou kompatibilní s GH IV, ovšem jedna barva ti bude chybět... Myslel jsem, že RB 2 už jede taky na šesti barvách, ale asi jsem se spletl...

To že jsou tyhle rock band bubny mnohem kvalitnější je pravda - ty u GH IV stojí za prd, mám tu první sérii a každou chvilku musím něco opravovat nebo pájet, zvlášť když na večírcích do toho lidi buší hlava nehlava :ziped:

Link to comment
Share on other sites

Já mám teda bubny z Band Hero a zatím žádná závada, nemůžu si stěžovat :). Nemluvím teď o kvalitě, ale poruchovosti, kvalita RB bubnů bude zřejmě lepší.

Co se týče toho, že RB bubny mají o jednu barvu míň, tak nechci kecat, ale když jsem se díval na určitý gameplaye na YT, tak jsem viděl hrát borce GH: Metallica na RB bubnech a měl tam jen 4 barvy. Předpokládám tedy, že to nějak jde snad změnit v nastavení. Ale jak jsem řekl, nezkoušel jsem to, jen soudím podle videí ;).

Link to comment
Share on other sites

Mám tyhle bicí z rock band. Hraju s nima všechny tituly RB i GH. A s těma barvama u Guitar Hero, ano GH bubny mají pět barev a tyhle RB jenom čtyři. Nevím jak, ale hra to pozná, že máte rockband bubny, takže tam automaticky máte jenom čtyři barvy a hra to udělá tak, že ty dva činely u GH bubnů (žlutá, oranžová) se dají do jedný barvy (žlutá). Takže se to dá hrát úplně v pohodě. Jinak bicí jsou fakt kvalitní a třískat do nich opravdu můžete, hraju na obtížnost hard a při nějakých skladbách do nich opravdu řežu! Ono to ani jemně nejde při vyšší obtížnosti a taky je to nuda, když do toho pořádně netřískáte. Bubny to skutečně vydrží, takže pro mě spokojenost maximální.

Link to comment
Share on other sites

Já mám Band Hero Set tenhle - http://www.guitarherostore.cz/product.php?id_product=22

Předtím sem měl tenhle RB1 set kterej ste sem dali

K tomu GH/RB kompatibilitě, i ty band hero bubny i rock band bubny jsou kompatibini se vsemi dily GH i RB... kdyz hrajete na GH s rockband bicima tak vidite 4 lajny a kopak a kdyz GH tak normalne 5 lajn a kopak - je to mnohem lepsi, uz ten pocit...

v RB vidite normalne 4 lajny a kopak i na BandHero i RB setu...

Jinak Band Hero bubny jsou citlivy na silu uderu a maji MIDI vstup i vystup(na zapojeni opravdoveho elektronickeho setu) oproti RB setu, ktery se mi zda nekvalitnejsi a hlavne mnohem hlucnejsi, vazne se vyplati koupit si ty Band Hero bubny, je to bomba, na expert na nekterejch songach vypadnes jen kvuli tomu RB setu ale to ti s Band Hero nehrozi ;) Sou vazne takovy divny ty RockBand bici - tezko se to vysvetluje ale hned prvni pocit neni pocit kvality :( (to si pamatuju o Vanocich prvne :D)

EDIT: Tady máte video kde hraje na GUITAR HERO(stejné jako Band Hero - jen v Evropě jiný vzhled)

http://www.youtube.com/watch?v=Su11NeJDLMw&feature=related

a tady ta samá písnička v té stejné hře ale s Rock Band setem(nejspíš nemá RB1 set - tohle by na něm nedokázal :D - nejhorší vadou je kopák :()

http://www.youtube.com/watch?v=3ckJP-b3Dzg

tady video s Ion Drum rocker (stojí 300 dolaru XD)

Youtube je plný lidí co hrajou GuitarHero/Rockband...

edit2: re: Hohny - zlutou a oranzovou to neda do zluty jenom, tim by ty noty nedavaly smysl :D(hihat - crash)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy