Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Red dead Redemption (update)


Nxxove

Otázka

Dobry den sem jsi stahnul hru Red dead redemption officialne jeste hra nevišla ale na torrentech ji uz muzete najit.Po stahnuti sem hru prevedl na wawe3,vypalil,vlozil do xboxu.Poté co jsem hru zapnul chtělo to mně update a to sem také udělala ale po update to chtělo hned další a na to hned dalsi.... proste po to mne porad vyzaduju neustale updaty.Updateval sem to uz asi 40x a porad nic.Nevi nikdo co stim?Prosim poradte.Muj frimware je 1.51. Omlouvam se pokud sem si nekde neco špatně přečetl nebo si nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To jsem dopad, když musim citovat svůj vlastní post ...

Pokud nenaskočí' date=' restartujte konzoli, případně připojte flashdisk do zadního USB. Jestli flashdisk má strukturu FAT32 zjistíte tak, že ho připojíte k PC, pujdete do Tento počítač -> pravym na flashdisk -> vlastnosti - System souborů. Pokud je flashdisk naformátovaný na NTSC, přeformátujte ho na FAT32.[/quote']

Zkoušel jsi všechno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den, mám stejný problém jako Nxxnove ale k updatu se nemůžu dostat protože nejsem oprávněný...Nemohli byste tu někdo hodit jiný odkaz?předem díky

Aktualizaci DB na nejnovější 12625 stáhneš zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu