Jump to content
  • 0

jedna prosba málozkušeného....

autojacek
 Share

Question

Nazdar chlapci,zkušení PSP-čkaři.Najde se zde určitě někdo,kdo mi bude ochoten pomoci.Donedávna jsem na svém PSP FW 2.71 hrál originál hry z UMD disků.Podařilo se mi ale sehnat na pár DVD nějaké ISO aCSO hry ,stažené z netu.Ve svých skoro 38 letech jsem tedy nastudoval pravidla DOWNGRADE a po cca 4 hodinách trápení u PC se mi k mé radosti povedlo downgradovat mé PSP na verzi FW 1,5,která je mi teď hlášena z mého PSP.Problém je ale ten,že nedovedu ty ISO a CSO soubory z těch DVD-ček správně nakopírovat do správné složky a spustit to.Prohledal jsem různá PSP fóra a poradny a nikde jsem to nenašel.Také mám na těch DVD-čkách kromě ISO a CSO her program Dev Hook 0.43 (21MB)a PSP ISO Compresser(1,66MB).Takže jestli se tady najde někdo,kdo poradí-budu vděčen.ICQ nemám,mám skype:autojacek,nebo když někdo pošle e-mailem tel.kontakt-zavolám a nechám si to vysvětlit.Jako odměnu třeba slibuji nějakou ISO,nebo CSO hru,která vám třeba chybí a já ji mám.Zatím díky a čekám na odpověď...děti se mi už třesou,aby mohly začít konečně hrát.

13 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy