Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jedna prosba málozkušeného....


autojacek

Otázka

Nazdar chlapci,zkušení PSP-čkaři.Najde se zde určitě někdo,kdo mi bude ochoten pomoci.Donedávna jsem na svém PSP FW 2.71 hrál originál hry z UMD disků.Podařilo se mi ale sehnat na pár DVD nějaké ISO aCSO hry ,stažené z netu.Ve svých skoro 38 letech jsem tedy nastudoval pravidla DOWNGRADE a po cca 4 hodinách trápení u PC se mi k mé radosti povedlo downgradovat mé PSP na verzi FW 1,5,která je mi teď hlášena z mého PSP.Problém je ale ten,že nedovedu ty ISO a CSO soubory z těch DVD-ček správně nakopírovat do správné složky a spustit to.Prohledal jsem různá PSP fóra a poradny a nikde jsem to nenašel.Také mám na těch DVD-čkách kromě ISO a CSO her program Dev Hook 0.43 (21MB)a PSP ISO Compresser(1,66MB).Takže jestli se tady najde někdo,kdo poradí-budu vděčen.ICQ nemám,mám skype:autojacek,nebo když někdo pošle e-mailem tel.kontakt-zavolám a nechám si to vysvětlit.Jako odměnu třeba slibuji nějakou ISO,nebo CSO hru,která vám třeba chybí a já ji mám.Zatím díky a čekám na odpověď...děti se mi už třesou,aby mohly začít konečně hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
kde sehnat fw3.40oe-a?muzes mi ho poslat na email zozy@seznam.cz diky moc
tekken90 hned v 3. prispevku tohto topicu dal odkaz na navod na UG na 3.40OE-A, tam su aj linky na stiahnutie potrebnych veci z NETu... tu mas este raz link: http://console-forum.net/showthread.php?t=6527
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu