Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Mno tu jde o to, ze pokud si vycerpal tech 7 dni volneho hrani u NHL 11 tak si ty soupisky ani nestahnes. Jedine co totiz stahnes je ta nova verze konfigu ted je aktualne verze 1.05. To jde i bez toho kodu. Chce to ten podelany kod , ktery je asi v originalni krabici :) Zatim jsem vzdy mel jen originalni Nhlka tak me zajima zda kdyz to nekde sosnu na internetu a flaknu na flashku zda to pujde nahrat do hry ten roster. Jiny zpusob ja zatim nejak nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer, mám jeden problém. Po asi třech zápasech sem začal registrovat pokles fps... "sekání" nastává vždy jen v mojí obranné třetině. Xko je skoro nové a v žádných jiných hrách se mi toto nestalo... jelikož jsem ale fanatický blázen do hokeje a konzoli jsem si koupil hlavně kvůli hokeji, tak to nepotěší :) .... NHL 10 běželo v pohodě, ale jak řikám NHL 11 se v mé obranné třetině "trhá". Neví prosím někdo čím by to mohlo být a jak tento problém vyřešit? Jsem s Xkem začatečník a nevím ještě co a jak :)

Předem děkuji všem za odpovědi a čas nad nimi strávený.

A víš že to samé dělá i mě, povětšinou v obranných rozích vedle branky, ale jen v zápasech kde vlajou vlajky nad hlavama diváků. Zajímavé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jestli má někdo návrhy jak dostat z xboxu -> pc roster tak Vám ho klidně poskytnu =) mám tam aktuální soupisky, upravený sestavy, i čísla a kapitány a asistenty =) prostě vše ..... stačilo by poradit jak připojim pc k xboxu =) a myslim že ptm by to nějak šlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem na to jak aktualizovat soupisky(Comrie v pittsburghu,Modano v Detroitu atd...)...

nemusíte mít ani GOLD ani ONLINE PASS ale potřebujete na chvilku live :)

Kdyby to někoho zajímalo tak ať dá vědět .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám update a ban jsem nedostal :) a zatím furt ne :D ale mám samsung mechaniku a tam to prý tak žhavý není (že na ní jdou i nove hry atd...)

NÁVOD NA AKTUALIZACI SOUPISEK:

1.Stačí být připojený na Live(NENÍ POTŘEBA gold ani online pass)

2.Pak vlezete do HUT módu a dáte online match naskočí nastavení soupisek a vy dáte ANO (ptá se na uspořádání sestavy)

3.Poté vám to řekne že musíte nainstalovat update soupisek že vás to dál nepustí dáte ANO a počkáte.

4.Řekne to jestli ty soupisky chcete uložit a přepsat stávající dáte ANO

5.Napíše to že nemáte jako uživatel(silver účtu) oprávnění pokračovat dáte ANO

6.Vrátíte se a je to :D

Ono vás to nepustí dál hrát proto to že nemáte oprávnění ale soupisky se uloží :)

Není zač :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu