Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Už víte o té novince co EA připravilo pro své sportovní hry?? Počínaje NHL 11 atd bude muset člověk zaplatit 10 $ aby mohl tu hru hrát online :D Za těch 10 dolarů dostane unikátní kód, kterým odemkne možnost hrát online. Prý to EA zavedlo protože je obchodní řetězce jako GameStop, které prodávají bazarové hry, obírají o zisky, jelikož z prodeje bazarových her EA nemá žádný zisk. A tak vymysleli ten systém s placením poplatku pro online hraní.

http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/5178337

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta údajná novinka už je tak půl roku stará. Ano EA dodává ke všem svým, zatím sportovním hrám, unikátní kód s názvem ONLINE PASS. Pokud si hru koupíš normálně jako originálku a jako první majitel nemáš se čeho bát. Kód je uvnitř balení. Pokud hru stahuješ, 15$ by ti nemělo vadit za všechny ty funkce a pokud hru kupuješ v bazaru je jasné, že EA na tom chce něco získat protože právě EA hry jsou nejvíce vyměňované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak demo mě potěšilo, nový systém buly je super a hole se nelámou tak často jak jsem se obával, ten nový fyzikální model vypadá dobře, ale nechápu co provedli s golmanama. To je hrůza jakou jsem už dlouho neviděl. Krok o x let dozadu. Za cca 10 zápasů co jsem odehrál jsem neviděl, že by golman udělal více než 2 různe zakroky a to jim ještě přidávám, většinou na jakoukoliv střelu, jakýkoliv nájezd, prostě na cokoliv reagujou jen jedním jediným zakrokem. Hrozné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už hrau NHL 11 na JTAG konzoli plnou verzi a zdá se mi lepší fyzika, ten gólman není zase tak hrozný, pokud si upravíte nastavení tak se to dá, zase o něco blíže realitě lepší bodycheky na tělo, jak reagují hráči. Super gamesa a je tam i o hodně více lig na mód sezóna, švýcarsko, kanada atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu