Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Hakovani je celkove tak nejak omezeno ja teda nehraji na to vychozi nastaveni , protoze se to holt nikdy nenaucim a hraju jen na klasicke nastaveni a muzu rici , ze to co ten hrac dela je snad i hakovani nebo sekani tezko rici je to LB + X. Jinak jak pisu hakovani je omezeno uz od 2010 no , protoze i v nhl se za to tvrde piska no :)

To : Jakubgaluzska takze je to o stesti zda mi ho daj ci ne ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ale málo kdo nedostal ban já ne (zatím :d)

k tématu odehrál jsem dalších pát zápasů a hrůza gólmani mají 3zákroky a furt do dokola PC my da vždy góla z dorážky je jedno ejstli prohraju nebo vyhraju je to moc okatý nevím co udělali s AI ale je to na hovno zlatá fifa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja teda hraji na allstar na 3x7 minut a jen jsem trosku upravil vylouceni at jde cpu take trosku vic na lavici a mam odehranych asi 10 zapasu z toho asi jen 4 vyhry. Jinak dal jsem gol od modre, dorazkou, one timerem, svihem dokonce i dorazkou kdyz byl puk ve vzduchu a pak gol nohou , ktery nebyl uznan :) A cpu mi dalo goly dorazkou , strelou od modre, one timerem, svihem takze asi holt spatne branim no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ve hre jsou z konce cervence.!.v nhl chybi prestupy ze srpna/zari to by melo byt v updatu az bude

nevim nekde to tu je nemam cas hledat kdyz pockas do zitrka respektive asi pockas protoze update rosteru jeste neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakubgaluszka: Konečně si i někdo další všimnul toho, jak zmrvili letos golmany, kteří umí v NHL 11 snad jen tak 2 druhy zákroků. Vypadá to dost divně a roboticky. Velký krok směrem dolů od EA. A o aktuálnosti soupisky raději nemluvit. Hra vyjde v polovině září a oni nejsou schopni tam dát i několik měsíců staré přestupy. To je šílenost, když si vemu, že kdyby chtěli, tak to mají hned hotové. Je to prkotina, kterou by udělali během chvilky těch pár přestupů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý rok to opravdu není.ano dela ale zkus pozorovat golmana dyl udela 4ruzny zakroky za zapas ale 2 se opakuji skoro porad

Electropunker

Tak jestli si jako já a chceš hrát s reálnýma soupiskama tak říkám ne.a počkat si na update rosteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde vám připojit na EA servery ? Mě to pořád hlásí :

Nepodařilo se připojit k serverům EA. Zkontrolujte připojení k síti nebo opakujte akci později.

Na Livku jsem bez problémů na Gold tak jaká pak kontrola sítě ? ...

Jde vám to někomu ?

Děkuji

PS : Tak už mi to jde .. musel jsem hru restartovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá to chybu, hratelnost super, golmani me chytaj suprove nevim ze si na to nekdo stezuje, checky sou super - hlavně si ujíždím na bodyčekách když ten hráč přepadne přeze mě to je mazec pak se zvedá jak pytel brambor :D uz se tesim az me to prijde na ps3 abych se moh pustit do Ultimate hockey teamu a naky ty online ligy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu