Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

Jako ta online liga hvězdnýho teamu s kartičkama je prostě super, nemá to chybu vůbec, Skvěle vymyšlené. Jen mě trochu mrzí že nejde vytvořit vlastní logo. Super je ale i prodlužování smluv a zvyšování kapacity stadionu. Prostě tenhle mod se mi na NHLku tento ročník líbí úplně nejvíc. Paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

akorat je tam debilni bug pri najezdech, pokud hrajete vice najezdu za sebou tim zpusobem, ze date odvetny zapas, tak prvni hrac soupere vzdy dela uplne to same, ale napr az tak, ze kdyz dava blafak do bekhendu, staci se hned na zacatku prilepit k tyci a on nevystreli do prazdne brany ale udela ten blafak a trefi golmana, debilni, ale nic strasneho nastesti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kluci, vy tu vsichni mate originalky nebo jak ???? docela by me zajimalo, jestli treba muzete hrat zapasy at jit teamove nebo 1v1 pres LIVE.... preci jen uz je letos online pass a nebo jste si je koupili ??

Jinak k temtu, NHL 11 je velice povedenej hokej ve vsech smerech a neni mu moc co vytknout. Hity, golmni, buly, videorozhodci, vsechno super a zaslouzi si jenom chvalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno rozjel jsem to na superstar , protoze allstar uz nejak nestihala a takove dardy co dostavam celkem ostuda jsem :) Napiste na jakou obtiznost hrajete vy ja na supestar 3x7 minut a nedal jsem zatim vic jak 2 goly v zapase a dostal jsem i 7 :)

Navic ten videorozhodci je fakt super. Jen me celkem mrzi ,nebo jsem zatim nemel to stesti , ze jsem nevidel trest do konce utkani za nejaky tvrdy faul a 2+2 minuty, coz v NHL 10 bylo. Zas na druhou stranu se celkem dost casto hraje 4 na 4 coz je take fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě třeba mrzí i takové detaily, jako je strašně malé množství masek pro golmany, když chce člověk hrát be a pro, nebo hrát po netu. V NHL 09 alespoň měl člověk možnost vybrat golmanovi helmu z jiných klubů, občas se daly najít takové, které barevně seděly tomu týmu, za který hrajete a nebylo na ní vidět logo, takže se dala použít. Chtělo by to nějaký jednoduchý editor pro úpravu. Myslím, že to v dnešní době nemůže být pro vývojáře sebemenší problém.

Ale abych pořád jen nekritizoval tak ten nový systém buly je skvělý a nový kolizní engine taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kluci, vy tu vsichni mate originalky nebo jak ???? docela by me zajimalo, jestli treba muzete hrat zapasy at jit teamove nebo 1v1 pres LIVE.... preci jen uz je letos online pass a nebo jste si je koupili ??

Jinak k temtu, NHL 11 je velice povedenej hokej ve vsech smerech a neni mu moc co vytknout. Hity, golmni, buly, videorozhodci, vsechno super a zaslouzi si jenom chvalu

P.a.c.o mám originálku od tebe ( jistě chápeš ) a jedu normálně přes Livko jak online ligy tak jen zápasy pro trénink které jsou také online, takže mě to jde no problema.

Jak už jsem říkal nejvíce mě zaujal mod na ten hvězdnej team s tima hokejovýma kartičkama, protože jako mlaďas jsem hokejový kartičky žral a teď když si s nima můžu zahrát match a vydělávat je to o tunu zábavy lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vím tak to je nastavení který klade na důraz víc přihrávat a míň sólovat .) co jsem se dočetl

''sere mě taky že tam neni KHL =) ''

tohle může říct naprostý ''moula''. promin(:d) ale vis ze KHL hlásá že chce být jako nhl a pak lepší a víš že jim krade postupně hvězdy a snaží se lákat i ty mladší(kovalchuk) vis ze to je ''konkurencni'' soutez(nikdy dle meho nazoru nebude) to tam proste nikdy nebude proto se to jmenuje NHL sice pridali dalsi ligy ale to jsou ligy o desitky trid niz

BTW:samozrejmne taky bych si ji rad dal :) ale vic me stve ze ruska liga neni ve fife

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj hlavne jich tam bude chybet hodne protoze oni se do A tymu zapocitavaji po par zapasech(nevim kolika) ale ted kdyz bude update tak tam bude update do dnes(cca)ted sice jeste probihaji nejak vymeny ale to jsou samy z farmy atd...já bych ten update cekal 100% do konce září(je to velký období může to být klidně za 3dny to nevím :D)ale zacatkem tydne cekam F1 takze to utece :) ale jestli soupisky nevyjdou do vydani fifi tak asi na par mesicu nhl upadne v prach :D(tohle jsou pro me 3nej hry :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu