Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

To zachytavani prihravek me take celkem stve ,jak mi projde 2x prihravka na one timer nekde pred branou tak slavim , ale CPU diky me negramotnosti to prochazi skoro furt :) Jinak klicky jsem nejake nove nezachytil , protoze jsem rad , ze vubec stihnu vystrelit natoz nejak extra klickovat a nejaky solo najezd tak ten mam tak jeden za 2 zapasy a jsem rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

ne to není tím jak rychle zachytávají to tak či tak takže to máš nasatvené na nižší dělá to všem řešilo se to na ea foru

sere me video rozhodci jsou jen dve situace ktery posuzuje gol vysokou holí a od nohy

ale co třeba když jsem vystřelil do růžku a puk se odrazil ven?! v replay-i jasny gol a naopak...nebo kdyz jim sotji hrac v mem brankovisti a prekazi tak golmanovi a oni daji gol tak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kod v originalnim baleni ale ea ho zase casem vypusti .)

tomati

hele seš si jistej že to řešili kvůli brankovišti?!zlatý nhl99 tam kdyz se puk odrazil rychle zbranky tak hned video :)

viktor to sice jo ale do urcite miri kdyz my jezdi za mym golmanem :D tak to uz je moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo ale tak zas tak je to i v realu nejlepsi je projet po strane sprintem a kdyz je misto predhodit si puk a pak si ho krejt a si ve tretine jak nic :D (ne vzdy) :D

jinak sice maj novej engine ale některý se tam opakuji chapu ez trefim stejne ale ze stejne spadne :/ ale ty ''skrceny'' hity neb okdyz skobrtnu jen noho pecicka .) nejlepsi kdyz jsem v pratelaku srazil hossu zacouval jsem do nej skrceny a on prelit udelal strasny salto a dopad na hlavu :D a ted kdyz jsem zacinal turnaj za CZE tak jsem si hned strelou trefil havlata a byl mimo na 3 meisce a turnaj se hraj cca 2tydny :D(BTW stve me ze tam nejsou nahradnici kdyz se mi nekdo zrani v turnaji)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safra čtu tu Sprint ... jak děláte Speed Burst ? V minulém díle to nebylo tak se ptám jestli je tedy tlačítko na sprint v tomto díle. Čtu tady že to pouzíváte. Jak prosím ?

PS : už jsem na to přišel mačkání levé páčky že ano ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna blbustka , ale vcera jsem zkousel par zapasu po Live, protoze mam jeste do konce rijna platny rocni live. Mno a kdyz jde clovek do zapasu pres live tak mu to stahne nove soupisky , ktere ale jedou jen kdyz je clovek pripojeny pak k live , ale muze hrat klidne offline zapasy. Mno uz speju ke konci ,zalozil jsem si tedy novou sezonu a v te sezone, kterou budu hrat offline uz mi ty nove soupisky zustaly. Po odpojeni od live a nacteni te sezony mam v ni porad ty nove soupisky. Takze zatim pro nekoho kdo jeste nema pouzite vsechny 3 ucty z nove konzole a ma ji flash tak si takhle uz muze zahrat a mit nove soupisky. Samozrejme chapu , ze takovych tu opravdu moc nebude , ale jen pisu na co jsem vcera nahodou prisel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno zalezi jaci novacci . Namatkou jsem cetl clanek kde hovori Hemsky o hracich jako Eberle a Hall to jsou novacci co se od nich tento rok pry ocekava hodne bodu. V Edmonotonu jsou , ale na farme. Jasne ze novacci nejsou primo v hlavnim tymu , ale spousta je jich na farme. Tezko daj zatim na soupisku hlavniho tymu novacka, ktery si zatim ani neprosel pripravnym kempem a nevi se zda si vybojuje misto v hlavnim tymu. Nicmene chapu , ze pravy roster bude az po zacatku noveho rocniku uz aby to zaclo a zase se v noci nevyspim. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu