Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

co tu zkoušíš ? já zase nejsem zvědavej na tvoje poučování, to zkoušej doma

No jo, zase ses ozaval, tobě může být uplně jedno kde koho poučuju, jen by ses měl nad sebou zamyslet, protože tady na fóru absolutně nikoho nezájímá, že ji napíšeš takový nesmysl, takových je tady poslední dobou bohužel hodně, příště sem radši vůbec nepiš

A speciálně pro : jakubgaluszka ... Sry za OT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

levá páčka - myšleno tlačítko LT (na horní straně ovladače) a ne levá analogová páčka....stačí jí tak 3x rychle po sobě zmáčknout ;)

edit: jinak bych byl rád kdyby ste se tady podělili o nějáké kličky, vůbec třeba nevím jak udělat tu kličku která je v ukázce při spouštění hry (přikopnutí puku bruslí) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hraji zatim bez originalky ,ale chce to po tobe nejakou vstupenku (vlozit kod) a ten je jen jeden v krabici originalu. Zatim mi to nabidlo 7 denni vstupenku zdarma tak az dojde tech 7 dni pocitam, ze uz si asi nhl po netu nezahraju a ani na soupisky me to nepusti nevim uvidim. Jak pisu 7 dni ti to urcite pujde ja uz to po netu valim 3 den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls je mozny sem dat nejakej soupis toho ovladani, ja to placam jak malej kluk porad, o nahode, jen strely. Na to se neda ani koukat, myslim na divaky, chtel bych jim vse ukazat..treba scan manualu, nebo tak nejak napsat, s cim si vystacim,at se to da hrat..ja nekdy vyhraju, nekdy prohraju, jen zalezi na tom, jak golman pousti obyc strely..thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls je mozny sem dat nejakej soupis toho ovladani, ja to placam jak malej kluk porad, o nahode, jen strely. Na to se neda ani koukat, myslim na divaky, chtel bych jim vse ukazat..treba scan manualu, nebo tak nejak napsat, s cim si vystacim,at se to da hrat..ja nekdy vyhraju, nekdy prohraju, jen zalezi na tom, jak golman pousti obyc strely..thx

Ahoj, doporučuji český tituriál již ve hře ! Měl se ti otevřít při prvním spuštěním hry, jestli se to nestalo, tak se zkus podívat do menu :)

PS: Neboj se , po pár zápasech se ti ovládání dostane do ruky jako nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte lidi,

často se mi stává, že když chci hrát live naběhne obrazovka s týmy a napíše se "čekání na soupeře" a ikonka ovladače se nechce nikam pohnout. Pak naběhne můj soupeř, vybírá si tým, ale mě to nejde a pořád bliká čekání na soupeře. Tak musím odejít... nevíto čím to může být?

díky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rici cim to muze byt mozna nekvalitnim spojenim. Take mi to dela , ale uz jsem si na to nejak zvyknul.

Kody tusim EA zverejnuje , ale pozdeji a nekdo tu psal, ze jsou snad v originalnim baleni nekde napsane . Tak by to tu nekdo mohl nahodit pokud to tak opravdu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, doporučuji český tituriál již ve hře ! Měl se ti otevřít při prvním spuštěním hry, jestli se to nestalo, tak se zkus podívat do menu :)

PS: Neboj se , po pár zápasech se ti ovládání dostane do ruky jako nic :)

no diky za odpoved, ale nepotesil jste me:) mam jich tak 10 a porad se plouzim a vicemene dostavam..zkousim si to, a tutorial samo mam za sebou,ale jak vidis, moc mi nepomohl, asi trosku retarda.ALe vazne mi to zatim moc do ruky neprirostlo..to menu projedu, budu muset, jen bych bral od vas par tipu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no diky za odpoved, ale nepotesil jste me:) mam jich tak 10 a porad se plouzim a vicemene dostavam..zkousim si to, a tutorial samo mam za sebou,ale jak vidis, moc mi nepomohl, asi trosku retarda.ALe vazne mi to zatim moc do ruky neprirostlo..to menu projedu, budu muset, jen bych bral od vas par tipu..

Zalezi na tom na jakou obtiznost hrajes na allstar se da po par odehranych zapasech strilet celkem hodne golu. Na superstar je to uz jine, osobne to proste nedavam. Nekdy se mi zadari vyhrat , ale tech 80% zapasu na superstar prohravam. Naopak zase online mam odehrano 56 zapasu s tim ze pocet vyhranych zapasu mam zhruba 27 prohranych 21 + nake prodlouzeni atd. Takze nevim kde je problem , ale proste clovek je tvor omylny a a druhy toho dokaze v online zapase vyuzit. Hra proti pocitaci je blba v tom , ze pocitac jede to sve a malokdy udela chybu, spis ty ho k te chybe musis donutit coz mi teda moc nejde. Online dam vetsinou na zapas take max 2 az 3 goly , ale offline jak dam 3 goly za zapas tak to je na oslavu. Mozna je to i tim ze hraju za sve milovane Toronto a tam zrovna super strelci nejsou no.

Online

K tem tipum tezko rici : z oblasti mezi kruhy pada nejvice golu takze najet si tam a strilet pod vika prijde mi ze je lepsi golfak nez tahem

dost casto davam gol ihned po buly nahrat dozadu najet si trosku bliz a zas pod viko

pak klasicky objet branku a zavesit take dost casto pada

pak je tu najezd po par odehranych zapasech jsem se to uz naucil celkem dost a pokud je na to cas rekl bych, ze klasickym blafakem do forhendu promenim tak 50% coz je celkem na me slusne :)

a pak je tu jak jinak nez One timer to je asi nejcastejsi gol co davam jen je dost tezke trefit ten cas a prihavku , ale jak vyjde je to krasa

Offline - nastaveni superstar konfiguracni sada 1.03

Najezd - do toho me PC takrka nepusti , ale kdyz jo sem tam ten gol padne

One timer - jestli jsem jich dal ze 40 zapasu 5 tak to je moc

Strela mezi nohy myslim tim tahem ci golfakem jeste se mi nepodarila zadna myslim tim primou strelu ne z dorazky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i když jsem rád že už se to blíží trošíčku k realitě.. 3. třetina, hraju bez golmana, 30 vteřin do konce, jedu puk k mé modré lajně, hráč podklouzne, a uplně zadarmo gól do prázdné. To se mi líbí, i když mě to v tu chvíli naštvalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu