Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

ahoj, mám problém sice to hraju chvilku ale nemůžu si pořád zvyknout na ovládání a ještě jsem nedal ani jednou góla. pokaždé když vystřelím na bránu soupeře tak to brankář chytí , je na to nějáká fligna??? Zlepší se to časem , nebo je to opravdu tak těžký??? a ještě se chci zeptat jestli jde z hráčem bruslit rychleji nebo ne??? díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

jde zrychlit a to tlačítkem LT. jde o zvyk...taky jsem ze začátku moc nestřílel goly ae teď už je to v pohodě... =) podle mě je nejlepší hru nastavit na all star obtížnost...zkoušel sem hrát asi 20 zápasů na superstar a moc golů sem nedal a to si myslim že to dcla ovládám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc gólů padá tahákem(nejdřív páčka doleva a pak teprve dopředu)a bejt +- mezi kruhama nebo v tý vzdálenosti..To tam docela padá, jinak zápěstí nebo golfák, jak kdy. Po cca. 50 zápasech na superstar dávam +-3-4 goly na zápas(třetina 4 min)

ahoj, mám problém sice to hraju chvilku ale nemůžu si pořád zvyknout na ovládání a ještě jsem nedal ani jednou góla. pokaždé když vystřelím na bránu soupeře tak to brankář chytí , je na to nějáká fligna??? Zlepší se to časem , nebo je to opravdu tak těžký??? a ještě se chci zeptat jestli jde z hráčem bruslit rychleji nebo ne??? díky za rady
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mám otázku na někoho kdo hraje ten mod Hvězdý team s kartičkama ? Dotaz ohledně kartiček na kterých je nakreslená škrtlá smlouva. Když je tam smlouva s tužkou je jasný že musím kartu prodloužit smlouvou kterou zakoupím v balíčku nebo v aukci. Jde mi o to jestli můžu předejít tomu aby se mi neukázala ta škrtlá smlouva a jedniné co mi tak zbývá koupit si kartičku se stejným hráčem a začínat s ním v tréninku odznova.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já si udělal soupisky všech teamů NHL a chybí mě tam asi 4 hráči...Nikita Nikitin prtže hrál za OMSK, Mike Modano to netušim proč tam neni, Mike Zigomanis to taky nvm a ještě někdo teď nvm...a tak prosim až budou soupisky ke stažení tak dejte vědět...Díky MOC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer, mám jeden problém. Po asi třech zápasech sem začal registrovat pokles fps... "sekání" nastává vždy jen v mojí obranné třetině. Xko je skoro nové a v žádných jiných hrách se mi toto nestalo... jelikož jsem ale fanatický blázen do hokeje a konzoli jsem si koupil hlavně kvůli hokeji, tak to nepotěší :) .... NHL 10 běželo v pohodě, ale jak řikám NHL 11 se v mé obranné třetině "trhá". Neví prosím někdo čím by to mohlo být a jak tento problém vyřešit? Jsem s Xkem začatečník a nevím ještě co a jak :)

Předem děkuji všem za odpovědi a čas nad nimi strávený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jestli už udělali nějaký patch nebo na něm pracujou na přičítání bodu při prohraném prodloužení v be a pro? Je to nějaké buglé, prohraju v prodloužení, mám dostat bod a nedostanu nic, prostě na hovno, pak mi ty body na konci sezóny budou chybět :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu