Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 klan - 4 Fun


LegionCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no chlapi.. docela to tu chatra.. ja uz mam konecne headset.. vcera sem ho zkousel a zatim slape coz se o tomhle ,,klanu´´ rict neda :) jakej mame vlastne tag?.. no to neni podstatny ale meli by sme se domluvit kdy spolu konecne vsichni zahrajem.. ja bych mohl zitra a o vikendu co vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem řikal, že to skončí jen u keců. Headset jsem si taky kupoval jen kvůli tomu. Alespoň, že s Rohlaisem a s Ahosem jakštakš hrajem. Neumí někdo dělat stránky? Tam by se daly shrnout všechny informace. Já to neumim. Když jsem řikal Legionovi, aby dal všechny nicky a kontakt do prvního postu, tak fajn- udělal tabulku, ale podle mě je to zbytečně složitý. Udělal jsem topic, ve kterým bude vše potřebné, viz. další přispěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu to takhle. Klan sice je, hráči tu jsou, ale nikdo se nemá nějak projevovat aktivitu. Hrál sem s pár lidma, ale nikdy ne s víc jak dvěma.

Je to škoda no, ale po prvotní euforii se nikdo se klanu nemá.

Musíme to nějak rozhýbat.

Proto potřebuju někoho se silným internetem, aby nám mohl hostovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu