Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 klan - 4 Fun


LegionCZE

Recommended Posts

já ten rush stejně furt nějak nechápu :D já jako defender nesmím dopustit aby aktivovali ten pc který následně buchne to mi je jasny.. tak hraju hraju ještě máme 2 pc ktery nám nezničili a jejich tickety už dosáhly nuly, takže konec těším se na výhru a teď si přečtu YOUR TEAM LOST ... jakto když už jim došli tickety a nezničili nám všechny stanice tak jsme stejně prohráli, vždycky čumím jak puk když je tam team lost..

PS. nevím jakto ale ještě nikdy jsem tam neviděl WIN xD (mám nahráno tak 5h tak možná je to náhoda :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

canava: vim co myslis taky se mi to stalo.. a taky sem koukal jako chleba z tasky.. muze za to ten novej patch... ;) 2 legion: no my sme se tak maximalne domluvili na tom ze pujdem tam a tam.. jenze sami dva sme nemeli sanci.. no na conquestu se moc dobre nesnipuje.. navic kdyz nekoho ,smrknu´ tak si me nekdo vsimne a hned to posle dal pres HS :D.. takze zero-chance... ale ne nebudu se porad jenom vymlouvat zkratka a jednoduse hrali ste dobre ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu