Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hledáte někoho na hraní přes Xbox Live?


<^KeNnY^>

Recommended Posts

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

GT: BoromirCZ

Věk: 27let

Kontakt: ICQ 349-203-358, mail sirpagi@seznam.cz

Hry: Halo 3, Halo ODST, Halo Reach, L4D2, Crysis2, CoD WaW, CoD BlackOps, rád bych Dungeon Siege 3, ale nemám na to teď náladu, objednáno Portal2 a BF3

Čas: Po-Pá cca od 16:00 do 19:30 So-Ne náhodně, podle domluvy

kontakty: Pokud máte prosím stejné HRY, tak je šance, že si Vás přidám. Nemáte hry jako já, nepiště mi. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT: NosturCZ

Cas: Prakticky kdykoliv, ruzni se to docela dost.

Hry: Kinectovky,Forza 4,BF3,CoD:MW3, Halo:Reach - porad kupuju hry co za to stoji, takze tak...

Hledam hlavne nekoho na BF3 ktery to umi hrat, ne jako 90% hracu kteri behaj dokola a hrajou to jako codko.

Dulezity je mit funkcni headset!! Bez toho se snad zadna FPSka online hrat poradne neda.

Rad bych sehnal vic lidi, mohli bysme dat dohromady partu at se nam lip hraje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
GT: NosturCZ

Cas: Prakticky kdykoliv, ruzni se to docela dost.

Hry: Kinectovky,Forza 4,BF3,CoD:MW3, Halo:Reach - porad kupuju hry co za to stoji, takze tak...

Hledam hlavne nekoho na BF3 ktery to umi hrat, ne jako 90% hracu kteri behaj dokola a hrajou to jako codko.

Dulezity je mit funkcni headset!! Bez toho se snad zadna FPSka online hrat poradne neda.

Rad bych sehnal vic lidi, mohli bysme dat dohromady partu at se nam lip hraje icon_wink.gif

Ahoj,

už jsem psal, ale nějak si neodpověděl, jsme 2 na BF3 a docela nám to jde. A ve 3 by to bylo určitě ještě lepší. HEADSET máme :)

Díky za odpověď

GT: BoromirCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

GT: AtomixCZ

Hry: CoD Black Ops,CoD Modern Warfare,GTA 4,007 Quantum of Solance a v nejbližší době GoW 3

Čas: Po-Pá: Záleží jak se mi chce ale tak většinou hraju spíš večer tak od 18:00 do těch 22:00 a víkend sobota kdykoli do kolika chcete ;D a neděle spíš ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gamertag: CrashiceqCZE

Hra: Call of Duty: Modern Warfare 3

Headset: Ano

Skype: Po domluvě

Doba hraní: Hraji každý den k večeru, zhruba od 16:00 do 22:00-23:00.

Chybějící mise na veterána: Server Crash, Smack Town, Flood the Market, Fire Mission.

Chybějící coop přežití na alespoň 15 vlnu: Fallen, Outpost, Arkaden, Downturn, Bakaara.

Pokud budete chtít pomoci, není problém, napište mi pmko nebo přímo na XLive a nějak se domluvíme. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu