Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Titulky do filmů


Mickey13

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
xvid4psp na psp.novinky.org ;)

hele prosimte..já sem nainstaloval ten program ale on mi nějak poškodil spouštění cideí..pokaždý když chci v compu nějaký spustit mi to na bídne odeslání zprávy o chybách a videa se strašlivě ztmavý že neni nic rozeznat...odinstaloval sem ho ale ten problem mi přetrvává..nevíš co s tim???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele prosimte..já sem nainstaloval ten program ale on mi nějak poškodil spouštění cideí..pokaždý když chci v compu nějaký spustit mi to na bídne odeslání zprávy o chybách a videa se strašlivě ztmavý že neni nic rozeznat...odinstaloval sem ho ale ten problem mi přetrvává..nevíš co s tim???
co to je za blbost.?? tohle by ti xvid4psp delat nemel..to mas asi blbej prehravac na videa..xvid4psp je jen convertor..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
odinstaloval sem ho ale ten problem mi přetrvává...
nejjednodušší způsob jak zas rozfachat videa je obnovení systému, teda za předpokladu, že tuhle Win feature nemáš disablovanou...

Start=>programy=>příslušenství=>systémové nástroje=>obnovení systému...

tak zkus juknout, jestli tam máš bod před instalací toho konvertoru...

nebo že bys dával nějaký balíky kodeků?

případně zkus odinstalit ty kodeky (K-lite, CodeckPackAllIn1, etc...) a naládovat znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nejjednodušší způsob jak zas rozfachat videa je obnovení systému, teda za předpokladu, že tuhle Win feature nemáš disablovanou...

Start=>programy=>příslušenství=>systémové nástroje=>obnovení systému...

tak zkus juknout, jestli tam máš bod před instalací toho konvertoru...

nebo že bys dával nějaký balíky kodeků?

případně zkus odinstalit ty kodeky (K-lite, CodeckPackAllIn1, etc...) a naládovat znovu...

moment moment...promin..tohle je pro mě španělská vesnice..takže sem vtom obnovení systému..a mam dátto obnovit předchozí stav počítače?? a jestli to udělam..nepřijdu o nějaký data?? třeba o něco co mam nastahováno nebo o nějaký jiný programy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, jestli máš instalovaný nějaký balík kodeků all-in-one, tak to opravdu zlobit může. Nejlépe je mít pouze filtry ffdshow. Ffdshow snad je xvid4psp vyždadován. Jestli bylo pro přehrávání videa asociováno něco jiného, mohlo to způsobit problém.

no to obnovení systému je mi na nic..nemůžu to obnovit do dne před tou instalací toho konvertoru..

takže kde mam prosimtě hledat ty balíky kodeků..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu