Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken 6 a SSF4


headhot

Recommended Posts

Zdarec, rad bych si zahral s nekym z vasi komunity tyto dve bojovky. Nejradeji s nekym,kdo uz ma nejaky zkusenosti, skill. Tekken uz hraju profesionalne 9 let a Street Fighter cca necely rok. Jsem sice vice tekkenar,ale ssf4 mam rad taky. Tak kdo bude chtit tak si me pridejte;)

My PSN nick: headhot_cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si s tebou tekkena klidně zahraju sice to nehraju profesionálně, ale už to hraju nějakej ten pátek už asi od 2. dílu.

tak super, dneska budu z prace asi v 5 hodin domu,tak pak muzem po 5 ,kdykoliv. Tak doufam,ze mi nakopes prdel, budu se tesit,hraju za Fenga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda,ze dneska to pripojeni hazelo 1,2 carky,takze to lagovalo silene, snad zitra to bude ok, uz se mi to stalo asi 2x behem mesice,kdyz tekken online proste nesel kloudne hrat, jinak fakt dobry neprekombinovany styl jako mam bohuzel ja,a proto potrebuju hrat proti nekomu, kdo hraje lehkou,ale ucinnou hru a nakopat mi prdel;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je just framovy uder, tzv ewgf, notace f,d/f,f+2 ale musis hodne rychle (notace forward f, d/f down forward) jinak vsechno najdes na nasich strankach www.czecharcade.com

daji se 4x po sobe,ale chce to trenink, vzdycky se musi objevit elektrika, pokud to budes delat do bloku tak postava,jako by uhne do zadu, v online je to docela problem delat,ono vlastne cokoliv, s fengem taky musim pouzivat mizerny juggly, zitra si klidne vezmu kazuyu a muzem ho oba trenovat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super rad si zahraju, vcera uz nastesti tekken nelagoval, ti pak muzu poslat i jine hrace z nasi komunity. Jinak online se hlavne musi brat s rezervou, protoze tam jsou delsi framova okna nez v beznem offline tekkenu,tak se nektere postavy jako eddy,christii a asuka,stavaji tezko porazitelne. Takze kdyz dobry online hraci prijedou na offline turnaj,takze se casto divi, ze uspesne obsadili posledni pozice:)

30.7.-1.8.2010 bude v ramci Advik v Praze nejvetsi letni akce v SSF4,Tekken 6,BlazBlue za ucasti i zahr. hracu, takze by bylo skvele, kdyby online hraci prijeli. vice www.czecharcade.com sekce turnaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu