Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Two Worlds II


Daxter

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Na PS3 to má vyjít až začátkem příštího roku. Někde je uvedený leden a někde až březen. Dělají optimalizace a úpravy přímo pro PS3.

Nicméně na PC to má dle metacritic průměrné hodnocení 87 % a na X360 84 %, takže se nejspíš můžeme těšit na povedenou hru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mjollnir snad pristi tejden,pak tijeste napisu.

A nekdy jsem cetl ze onliny hry se nedaj hrat s postavou ze singlu,je to pravda ? A cojinak stoji ten online za to ?

jo musis si vyvorit jinou na multiplayer.ja tam vic modu,ale abych se priznal tak zatim parim jen single.online sem jen vytvoril postavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

dravím,

i já mám samozřejmě problém a to s postavou Scythe. Chci si dokončit všechny questy pro Zlodějskou guildu, ale na netu jsem si našel, že mi chybí už jen jediný a to s názvem Ghost’s Toll. Všude píší, že mi ji má dát v kanále, přijdu tam, nějak mě vylečí či co a pak s ní už nejde vůbec promluvit, tudíž mi ten quest už asi nedá. Furt jen dřepí a čumí. Zkoušel jsem se i loadnout do první kapitoly, ale dělá to furt to samé. Nevím si už rady... To musim jet celou hru znova? je to nějakej bug? bo já už fakt nevim.

díky za případnou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu