Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ma cenu kupovat Xbox360 kvuli hre Alan Wake??


rtepik

Recommended Posts

Prosím, prosím, nemysli, nejde ti to, jen se zbytečně ztrapňuješ.

To, že tebe nezajímá PC zase nezajímá mě. Vím, o čem byla debata úplně na začátku, ale postupně se přenesla někam jinam. Pokud zde někdo začne psát "exklusivní" hry, ať opravdu exklusivní jsou, nic víc za tím nehledej. A ať se ti to líbí, nebo ne, GoW exklusivní hra není. Klidně se rozkrájej, ale tohle nezměníš. Jen tak pro srandu mě zajímalo, co je tedy podle tebe "exkluisivní hra", když máš trapné narážky, napíšeš mi to, ať se poučím?

O spamu nepiš, píšeš ho také.

Prosimtě, vždit ty jseš každým tvím postem naivnější :D Nevím co se do mě narážíš? To že máš doma problémy netahej sem na forum. Já jsem ti nic neudělal tak jako tady na mě nenarážej (řekl jsem, že většina z nás má konzoly na hraní a PC ne. Ty jsi hned na mě vyjel tak nedělej že jsi v právu...). GoW je exklusivní hra v tom smyslu, že je pouze na Xbox 360 (samozřejmě že i PC - ale stále je to exklusivita protože obojí je pod MS!) Tak tady nemel že to neni exklusivní (pozn. ono to exklusive for Xbox 360 na tý krabičce je asi jen tak pro srandu králíkům žejo :-) ) Už jsi snad viděl GoW na PS3, Wii a spol.? Já teda ne. A už mě vůbec nezajímáš. Myslím si o tobě sví a to mi stačí. Obrázek o tobě mám a nehodlám to řešit, když tohle je totální OT! Nazdar a klidně se ze mě pos*r :) Pa.

PS: já někde psal že spamuješ? Ale ano, máš pravdu. Spamujeme ale navážíš se na mě ty, ne já. A vůbec, s lidma jako jsi ty se nabívám takže nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju chytráky, kteří se začnou navážet (kecy typu "ani nevíš, co slovo exklusivně znamená") a když jim někdo odpoví stejnou mincí, začnou brečet, jak jim někdo ublížil. Ale k věci.

Exklusivita tedy znamená, že musí hru vydat jedna firma? No to snad ne. Exklusivní titul si zahraješ přesně na jedné platformě. Často se "exklusivita" ohýbá, podle toho, jak se to hodí. MS exklusivita, konzolová exklusivita, apod. To ale na věci nemění nic. Potřebuješ Xbox pro GoW? Ne, tečka. Co je, nebo není na krabičce napsáno často pro srandu králíkům je, Bioshock tam měl taky napsáno "Only for Xbox and Windows". Lost Planet, Ninja Gaiden to samé. A mezitím v reálném světě, že? Vždy jde jen o peníze, výrobci i vydavatelé ti nakecají poměrně dost.

A neboj, někdo s tvojí inteligencí mě vážně naštvat nemůže.

PS: Jo, psal jsi to. Nepamatuješ si, ani co jsi dělal včera?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju chytráky, kteří se začnou navážet (kecy typu "ani nevíš, co slovo exklusivně znamená") a když jim někdo odpoví stejnou mincí, žačnou brečet, jak jim někdo ublížil. Ale k věci.

Exklusivita tedy znamená, že musí hru vydat jedna firma? No to snad ne. Exklusivní titul si zahraješ přesně na jedné platformě. Často se "exklusivita" ohýbá, podle toho, jak se to hodí. MS exklusivita, konzolová exklusivita, apod. To ale na věci nemění nic. Potřebuješ Xbox pro GoW? Ne, tečka. Co je, nebo není na krabičce napsáno často pro srandu králíkům je, Bioshock zam měl taky napsáno "Only for Xbox and Windows". A mezitím v reálném světě, že? Vždy jde jen o peníze, výrobci i vydavatelé ti nakecají poměrně dost.

A neboj, někdo s tvojí inteligencí mě vážně naštvat nemůže.

PS: Jo, psal jsi to. Nepamatuješ si, ani co jsi dělal včera?

Omg ty jseš asi vážně dement. Ukaž mi, kde jsem psal že to má vydat jedna firma? Panebože, říkal jsem že Xbox 360 a Windows je pod MS, tudíž se to stále označuje jako exklusivní. to že je to na obouch platformách neznamená, že už to neni exklusivní. Jsou i exklusivity, který jsou jen časové a pak vyjdou i na ostatní. V tomhle případě to GoW není. Ohledně té věty "ani nevíš, co slovo exklusivně znamená" jsem reagoval na tvůj předchozí příspěvek a plně souhlasí. Tak tady ze sebe nědělej dědu vševědu, moudrýho člověka. Meleš tady úplný blbosti tak si to prosimtě nech jo? Na tyhle tvoje ubohý nesmyslný žvásty mě vážně nezajímaj. Ale mě je to jedno, reaguj si na moje posty furt ať dokazuješ svoji "inteligenci". Říkal jsem ti, že už mě nezajímáš. Tak se přestaň návážet. Nejsem člověk, co takovýhle jebání do lidí si nechá líbit. Uklidni se laskavě jo?

PLS: LOCK A VAR (já si ho rád vezmu, protože já se furt musim hádat s takovýma blbcema na foru. Njn...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu