Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RE5 help!!!


Clark

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych poradit u skvělé gamesy Resident Evil 5. Snažím se získat trofej za všechny 4 vejce, ale pořád mi jedno chybí. Hru jsem dohrál asi 5x a pořád nic a ani nevím které vejce mi vlastně chybí, nebo jak má vypadat. Mám jen 3: White, brown a rotten. Někde jsem četl, že rotten je prý vzácné, ale já na něj narážel velmi často. Poradí někdo pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mne paměť neklame, potřebuješ ještě zlaté vejce GOLDEN EGG. Vím, že mi jich padalo docela dost. Píšeš, že si hru dohrál 5x. Znamená to i na větší obtížnost?

Doporučil bych tu epizodu, kde jezdíš na vznášedle po tom jezeře mezi jednotlivými ostrůvky a nějakou vyšší obtížnost(VETERAN nebo PROFESSIONAL) a musíš na to vejce tutově narazit. Na těch ostrůvkách běhaj hodně ty slepice, co to z nich padá, tak je nezabíjej a hledej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z PS3 trofeje konzolista:Velmi jednoducha trofej. White vajíčko je normálně na ostrově v 3-1 urovni, Brown vajíčko - Zapněte hru na nejlehčí obtížnost a zamiřte na ostrov v 3-1. Prohledejte ho a pokud ho nenajdete, vlezte do ohrady po leve strane a behejte tam mezi slepicemi asi tak minutu. Pote se z ohrady podivejte a uvidite vajcku. Seberte ho a mate ho s14.png, Gold - Zapněte hru na VETERAN obtížnost a zamiřte na ostrov v 3-1. Prohledejte ho a pokud ho nenajdete, vlezte do ohrady po leve strane a behejte tam mezi slepicemi asi tak minutu. Pote se z ohrady podivejte a uvidite vajcku. Seberte ho a mate ho s14.png, Rotten vajíčko - Zapněte hru na VETERANA a uroven 5-2. Na zacatku jsou vojaci v mistnosti s bednami. Vystrilejte ji a melo by se objevit. Pokud ne. Uroven restartujte a postup opakujte dokud se neobjevi. No a trofej je dome s14.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mne paměť neklame, potřebuješ ještě zlaté vejce GOLDEN EGG. Vím, že mi jich padalo docela dost. Píšeš, že si hru dohrál 5x. Znamená to i na větší obtížnost?

Doporučil bych tu epizodu, kde jezdíš na vznášedle po tom jezeře mezi jednotlivými ostrůvky a nějakou vyšší obtížnost(VETERAN nebo PROFESSIONAL) a musíš na to vejce tutově narazit. Na těch ostrůvkách běhaj hodně ty slepice, co to z nich padá, tak je nezabíjej a hledej :-)

Díky za radu. No mám to dohraný na vše, krom professional. Jsem zaseklej u trola. :D Jinak jsem zkoušel v úrovni 3-1 běhat v té ohradě, ale žádné gold vejce se neobjevilo. A ještě mám dotaz na tu trofej vylepšní všech zbraní. Mám vylepšené skoro už všechny, ale potíž je v tom, že ta trofej prý naskočí, když je dám všechny do inventáře, jenže jak je tam mám všechny narvat? Je jich moc. A propo...hodil by se mi parták. Po online by mě to bavilo přeci jenom víc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u trola na professional jsem se taky zasekl. Asi 70 pokusů jsem dal jako single-player. Pak dalších asi 40 pokusů jako multi-player. Každému, s kým jsem to zkoušel dát, vypadal, že to hrát fakt umí, ale nepodařilo se. Pak jsem zkusil hrát za Shevu, ale taky mi to nevyšlo. Nakonec jsem to opět zkoušel za Chrise a zadařilo. Ale stálo mne to pěkný nervy....

K tomu vejci, schválně jsem trošku googlil a vypadá to, že ty vejce padaj náhodně, takže zatimco já měl zlatých vajec celkem dost(tolik, že jsem je prodával, případně používal na léčení), měl jsem problém dostat to zakžený(ROTTEN EGG).

Jak je to se zbraněmi si úplně nepamatuju, ale nevím o tom, že by si na ně neměl mít v inventáři místo. Je potřeba všechny zbraně koupit. Plně upgradeovat. Jo a pozor, některé zbraně(například luk, nebo gatling gun) lze koupit až potom co maximálně upgradeuješ určitou zbraň (např Ithaca M93 Shotgun - odemkne Hydra Triple Barrel Shotgun). No a ten inventář se ,,nafukuje´´ podle toho jak ty zbraně dokupuješ. Jo a taky si teď nejsem jistej, jestli se do toho nezapočítávaj i granáty a tak, tak si radši od každého nech v inventáři 1 kousek.

No sice residenta už sem dojel někdy v zimě nebo na podzim, nicméně, možná bych ho někdy mohl šoupnout do mechaniky a osvěžit si to. Vlastně teď mne napadá, že to zlatý vejce, by se přes ten mulťák dalo schrastit taky, tak jestli se tu nenajde nikdo lepší. Tak si mě zkus hodit do friends(nick na PSN je BLUDAK) a můžu se pokusit ti pomoc. Vzhledem k tomu, že jsem pracující, tak připadá v úvahu doba zhruba mezi 21:30 až 23:30. Ale nejdřív až v neděli, na víkend mizím na rekreaci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u trola na professional jsem se taky zasekl. Asi 70 pokusů jsem dal jako single-player. Pak dalších asi 40 pokusů jako multi-player. Každému, s kým jsem to zkoušel dát, vypadal, že to hrát fakt umí, ale nepodařilo se. Pak jsem zkusil hrát za Shevu, ale taky mi to nevyšlo. Nakonec jsem to opět zkoušel za Chrise a zadařilo. Ale stálo mne to pěkný nervy....

K tomu vejci, schválně jsem trošku googlil a vypadá to, že ty vejce padaj náhodně, takže zatimco já měl zlatých vajec celkem dost(tolik, že jsem je prodával, případně používal na léčení), měl jsem problém dostat to zakžený(ROTTEN EGG).

Jak je to se zbraněmi si úplně nepamatuju, ale nevím o tom, že by si na ně neměl mít v inventáři místo. Je potřeba všechny zbraně koupit. Plně upgradeovat. Jo a pozor, některé zbraně(například luk, nebo gatling gun) lze koupit až potom co maximálně upgradeuješ určitou zbraň (např Ithaca M93 Shotgun - odemkne Hydra Triple Barrel Shotgun). No a ten inventář se ,,nafukuje´´ podle toho jak ty zbraně dokupuješ. Jo a taky si teď nejsem jistej, jestli se do toho nezapočítávaj i granáty a tak, tak si radši od každého nech v inventáři 1 kousek.

No sice residenta už sem dojel někdy v zimě nebo na podzim, nicméně, možná bych ho někdy mohl šoupnout do mechaniky a osvěžit si to. Vlastně teď mne napadá, že to zlatý vejce, by se přes ten mulťák dalo schrastit taky, tak jestli se tu nenajde nikdo lepší. Tak si mě zkus hodit do friends(nick na PSN je BLUDAK) a můžu se pokusit ti pomoc. Vzhledem k tomu, že jsem pracující, tak připadá v úvahu doba zhruba mezi 21:30 až 23:30. Ale nejdřív až v neděli, na víkend mizím na rekreaci..

Jo dík, dobře až budu na PSN, tak si tě určitě přidám a můžeme dát multiplayer. Kdyžtak můžeme dát i jinou pařbu. Co máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu