Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

10 her na PSP Go ZDARMA


tekken90

Recommended Posts

Takze: Tema musite stahnout prez PSPGO (acc muze byt nove nebo starsi to je jedno), ale ta cast s tim ze nesmite bejt s tim PSP pred tim dubnem pripojeny na netu...

Pak vam prijde na email kod, ten prijde neco okolo tejdne... a ty hry v tyhle akci musite stahovat taky prez wifi a PSPGO... bohuzel media Go se pouzit neda, stejne jako PS3... (hry maji kolem 700MB takze kdyz zajdete nekam s wifi, date si kafco a obed tak mate stazeno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek lidi, koupil sem si PSP Go včera v EW v Pardubicích, kde byla za 3999,- v rámci otevření nové prodejny a mám jeden problém, nevím jak mám nastavit Wi-fi, abych mohl stahovat zmiňované hry, poradíte prosím? Router mám nastaven na WPA-PSK, SSID zadávám správný i WPA key... a stále mi to háže chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo naopak chtějí majitele starších modelů nalákat na nový, aby mohli přestat s jejich podporou a následným kopírováním her. Přeci jen, když se všechny hry musejí stahovat z PSN, tak nad kopírováním mají větší přehled, i když samozřejmě i PSP Go jde údajně hacknout. A když se Vám povede kup jako mě, že jsem za nové PSP Go zaplatil 3999,- a mám k němu 10 her za cca 7000, tak sem na tom vlastně ještě vydělal minimálně 3000,- a to už je znát...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me furt staci moje 2000 na ktere mam 5.50 GEN-D3 jak pises ze si vydelal minimalne 3 000,- .... Ehm ja vydelal minimalne 20 000 =) (nejakych 300her) Nez kdybych si ty hry kupoval na PSN popripade UMD =)

Ano vydelek to je, ale bohuzel z kratkodobeho hlediska =) (preci jen 10 her zabavi, ale na jak dlouho .) )

Ale musim rict ze je to perfektni tah od SONY :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak chvíli mi to vydrží určitě...nejsou tam zrovna špatný hry a ani ne zrovna krátký a hlavně já to tedy nekupoval jen pod vidinou hraní her, ale jako multimediální zařízení, nahrávám si tam hudbu a filmy...takže když si vezmeš co stojí třeba Zen-Xfi nebo Apple Nano a to jsou jen přehrávače videa a hudby...tak si myslím, že sem neudělal špatnej kup.

A k těm tvým hrám...máš pravdu, ale zase ber to, že já ho mám od minulé středy a už sem ušetřil minimálně 1500,- jen koupí samotného zařízení, nemluvím o hrách, pže u nás stojí PSP Go normálně tak 5500-6700...+cena těch her, které mám teď v akci, tak nevím no...myslím, že sem snad špatně neudělal...a samozřejmě až mě to omrzí, tak se uvidí, třeba tu seženu někoho, kdo mi poradí nebo mi Go hackne a pak tě třeba doženu...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hele lidi jak za jak dlouho vam tak prisel ten kod uz cekam osmej den a furt nic, vim ze na to maj mesic ale to to prijde fakt az za ten mesic? nebo jestli sem neudelal neco spatne, pripojil sem se pres wifi s psp na ps store tam sem si stahnul to tema do psp a tedka cekam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
hele lidi jak za jak dlouho vam tak prisel ten kod uz cekam osmej den a furt nic, vim ze na to maj mesic ale to to prijde fakt az za ten mesic? nebo jestli sem neudelal neco spatne, pripojil sem se pres wifi s psp na ps store tam sem si stahnul to tema do psp a tedka cekam

Ahoj,tak za jak dlouho Ti to přišlo?Teď zas netrpělivě čekám já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Zdravim.. Nekamenujte me, tri roky jsem tu nebyl (sotva jsem si vzpomnel na prihlaseni) Jenom dotaz, na tomhle odkazu uvadi ze akce trva do 31.8.2011 http://cz.playstation.com/legal/detail/item283474/Propaga%C4%8Dn%C3%AD-akce-PSP%E2%84%A2go/ to jako kdyz ted koupim PSP Go (3990Kc) JRC ci Xzone, dostanu ty hry take? Jsem z toho uz vazne jelen jinak bych se neptal. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Millo_CZ: Ano, podminka je aby PSPgo zakoupene v zemi jenz probiha akce nebylo pouzito pred 1. dubnem 2010. Byla by skoda muset vytvaret novy.

frreehalf: Tak ani mne nic neprislo:-( V sobotu v poledne to bude presne mesic co jsem stahnul to tema, fakt k nepochopeni..

http://cz.playstation.com/pspgopromotion/

/edit: Tak kecam, PSPgo Theme jsem tahal dle Download Listu az 4. cervna, tedy je to zatim 20 dni, ale stejnak pisou ze kod posilaji vetsinou do tydne:-/ V e-mailu uz jsem kontroloval i Spam a viry sekci a zatim nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako po několika měsících mi stejně nic nepřišlo :D .. což bylo jasne po 1 mesíci, takže je nejideálnější prostě psp s CFW a radši si stahnout co chcu a né nějakej list 10 her které stejně nikdy nedorazí :D.. Ale kdo ví :roll: třeba mi to za pár let přijde s omluvou od PSN že na mě zapoměli :D..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jen davam vedet ze po mesici a 24 dnech mi to prislo a fakt pecka:-p Uz jsem to vzdaval a chtel volat do Sony, duvod byl asi ten ze meli s PSN v posledni dobe nemale potize a ja GO prihlasoval logicky az po onom mesicnim vypadku, kazdopadne par dni pred koncem lhuty do ktere mi mel voucher dorazit jsem si PSPgo tema stahnul pro jistotu jeste jednou a kdyz to ted pocitam od te doby to do mesice dorazilo, tedy mozna v tom byl ten problem, ze proste napoprve moje email adresa nebyla registrovana, ale to uz je fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu