Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co delat s vymackanyma tlacitkama na psp????


Guest Anonymous

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Guest Anonymous
určitě pujdou...dyž se prodává analogová páčka, tak pro ne talčítka...ale asi se budou blbě shánět
taky si myslim protoze u PS2 sem musel kazdej pulrok menit ovladac a tyhle tlacitka mi pridou uplne stejny jak u ovladace na PS2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Taky těm tlačítkům dávám rok maximálně dva.......snad to má SONY dořešený..někdy mám pocit že ho urvu......takže nevím co vydrží
no prave taky se bojim........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
btw ovladac na ps2 sou mimoradne kvalitni...vydrzej nepretrzity provoz vic jak 2 roky...ale americkej dovoz (jednu chvili sem mel..odesel za 3 mesice ;) ) je na nic...jinej matros, blby tlacitka, tezsi...
no mne vzdycky vydrzely tak pul roku...ale bojim se toho psp ze to moc dlouho nevydrzi uz ted mi necvaka cterecek tak dobre jak ostatni tlacitka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
mě zase vržou kolena :D ne ale je fakt že mám každý tlačítko jinak vyvrzalý...prostě každýmu jiná síla.......a to ho mám tři měsíce :oops:
no prave a to me stve tak prave proto chci vedet jesti jdou ty tlacitka vymenit nebo tak neco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
no zalezi na tom jak ho pouzivasno ... treba X bude asi potreba vymenit kdyz parim jen auta =))
no jenze si prave nejsem jistej jestli to vubec pujde vymenit.....a hlavne kdyby to slo tak to podle me bude hodne mastny.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
taky ho mam tri mesice a jediny tlacitko kteryho jsem si vsiml ze ma trosku jinej tlak(musim ho o malilinko vic zmacknout nez ostatni) a to je Rko....jedinyho ceho se bojim je analog abych ho v zapalu parby neulomil ci tak;)
u me ma proste mensi zdvih ten ctverecek- ze tak moc necvaka jako ostatni....ale chtel bych fakt vedet jestli to jde nejak opravit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky ho mam tri mesice a jediny tlacitko kteryho jsem si vsiml ze ma trosku jinej tlak(musim ho o malilinko vic zmacknout nez ostatni) a to je Rko....jedinyho ceho se bojim je analog abych ho v zapalu parby neulomil ci tak;)
u me ma proste mensi zdvih ten ctverecek- ze tak moc necvaka jako ostatni....ale chtel bych fakt vedet jestli to jde nejak opravit
zkus to jemnym hadrikem procistit...kolem a pod tlacitkama...v horsim pripade pak mozna prasknul ten plastovy krizek co je pod tlavitkama...aspon myslim...u psxkovyho ovldace byl pricinou takovyhhleho problemu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu