Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co delat s vymackanyma tlacitkama na psp????


Guest Anonymous

Otázka

Recommended Posts

  • 0
me nevrze ani jedno tlacitko vsechny v poho

PS:ps2 mam uz asi 4 roky a mam porad ten ovladac co se k tomu dostava

me u ps2 odesla leva analogova packa...ten plast se o hrany obrusoval a byl v takovej prasek (z toho obrousenyho plastu)...porad ho mam, ale je spis jen jako dekorace ;)

btw ten original u psx porad mam, je to este ten malej bez analogu ;)...to uz je 9 let....pani ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
taky ho mam tri mesice a jediny tlacitko kteryho jsem si vsiml ze ma trosku jinej tlak(musim ho o malilinko vic zmacknout nez ostatni) a to je Rko....jedinyho ceho se bojim je analog abych ho v zapalu parby neulomil ci tak;)
u me ma proste mensi zdvih ten ctverecek- ze tak moc necvaka jako ostatni....ale chtel bych fakt vedet jestli to jde nejak opravit
zkus to jemnym hadrikem procistit...kolem a pod tlacitkama...v horsim pripade pak mozna prasknul ten plastovy krizek co je pod tlavitkama...aspon myslim...u psxkovyho ovldace byl pricinou takovyhhleho problemu

zas tak sileny to neni......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no zalezi na tom jak ho pouzivasno ... treba X bude asi potreba vymenit kdyz parim jen auta =))
no jenze si prave nejsem jistej jestli to vubec pujde vymenit.....a hlavne kdyby to slo tak to podle me bude hodne mastny.....

skonci zaruka a ja moje PSP otvaram na generalnu opravu, co sa budem...??? vycistim, vymenim a ideme dalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

najdete te si tu na forku ty obrazky totalne rozebranyho pspcka a uvidite ze ty smerovy sipky a kolecko ctverecek atd sou udelany jako samostatny moduly ktery by podle myho nazoru nebyl naprosto zadnej problem vymenit po oddelani predniho krytu ... horsi jestli to bude sony vubec dodavat jinam nez do svych super drahych servisu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
najdete te si tu na forku ty obrazky totalne rozebranyho pspcka a uvidite ze ty smerovy sipky a kolecko ctverecek atd sou udelany jako samostatny moduly ktery by podle myho nazoru nebyl naprosto zadnej problem vymenit po oddelani predniho krytu ... horsi jestli to bude sony vubec dodavat jinam nez do svych super drahych servisu :(

do Trnavy to budu dovazat urcite, tam je totiz servis PSx, a kedze tam mam znameho, tak by nemal byt problem, uz mi tak dodal za 300Sk optiku pre PS2. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
najdete te si tu na forku ty obrazky totalne rozebranyho pspcka a uvidite ze ty smerovy sipky a kolecko ctverecek atd sou udelany jako samostatny moduly ktery by podle myho nazoru nebyl naprosto zadnej problem vymenit po oddelani predniho krytu ... horsi jestli to bude sony vubec dodavat jinam nez do svych super drahych servisu :(

do Trnavy to budu dovazat urcite, tam je totiz servis PSx, a kedze tam mam znameho, tak by nemal byt problem, uz mi tak dodal za 300Sk optiku pre PS2. :twisted:

no jo ale 99% lidi znamyho nema a osobne si myslim ze ty tlacitka nemaj sanci prumernyhu paranovi vydrzet dyl jak rok mozna ani to ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vim že je to velmi starý téma,ale mám problém jako tady už někdo psal,prostě se mi pravá šipka občas začne sama mačkat,třeba hrajete,a auto vám začne zatáčet doprava ,nevíte co s tim mám dělat?už mě to dost se*e
s tim autem jak zataci doprava to dela kazdymu muzes to jednoduse odstranit hejbnutim analogu na opacnou stranu nez zataci samo pak to prestane...

s tou sipkou nevim asi fakt jedine vymena...nekde tady na to byl topic ....myslim ze se jmenoval "výměna krytu" .. a tam byl link na kryty, tlacitka, displeye apod. ty tlacidla staly asi 300kc myslim jukni pohledej treba neco najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tohle jsem ještě nemněl rozebrané ,ale většinou pomůže vyčištění.Když hrajete ,většině lidí se potí ruce ,prach se tam dostává taky a vytvoří se povlak ,který slepí a drží tlačítko sepnuté.Pak taky cigaretový kouř je perfektní věc.Ovšem musel bych to rozebrat.Nevím na jekém principu to je dělané.Jestli membránové,nebo vodivá fólie.Rozhodně bych to ale prvně rozebral a vyčistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tohle jsem ještě nemněl rozebrané ,ale většinou pomůže vyčištění.Když hrajete ,většině lidí se potí ruce ,prach se tam dostává taky a vytvoří se povlak ,který slepí a drží tlačítko sepnuté.Pak taky cigaretový kouř je perfektní věc.Ovšem musel bych to rozebrat.Nevím na jekém principu to je dělané.Jestli membránové,nebo vodivá fólie.Rozhodně bych to ale prvně rozebral a vyčistil.
co sem viděl tak mi to přišlo trochu složitý už jen sundání krytu,já moc nejsem na rozebírání,jedině rozebírání natrvalo :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj spodni se me u miho straryho PSP zasekavala...Ale jak tak ctu tak vetsina lidi ma podobnej nebo stejnej problem jako ostatni :roll: .Celkem me to zacina stvat jak ctu ze tomu se zasekava ctverec dalsimu se utrhl analog tomu faka dirka na sluchatka atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj spodni se me u miho straryho PSP zasekavala...Ale jak tak ctu tak vetsina lidi ma podobnej nebo stejnej problem jako ostatni :roll: .Celkem me to zacina stvat jak ctu ze tomu se zasekava ctverec dalsimu se utrhl analog tomu faka dirka na sluchatka atd atd...
tjn. zalozte si klub veteranskych psp

Jinak s tim analogem co zataci doleva je to asi normalni, me to delalo psp, ikdyz bylo uplne nove...Dokud ho nedas uplne doprava tak ten efekt nezmizi :) aspon me to takto dela :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj spodni se me u miho straryho PSP zasekavala...Ale jak tak ctu tak vetsina lidi ma podobnej nebo stejnej problem jako ostatni :roll: .Celkem me to zacina stvat jak ctu ze tomu se zasekava ctverec dalsimu se utrhl analog tomu faka dirka na sluchatka atd atd...
tjn. zalozte si klub veteranskych psp

Jinak s tim analogem co zataci doleva je to asi normalni, me to delalo psp, ikdyz bylo uplne nove...Dokud ho nedas uplne doprava tak ten efekt nezmizi :) aspon me to takto dela :lol:

Zajimave je, ze zatim co spousta analogu ma tendenci "ujizdet" doprava ten muj to tahne dolu, reseni ale je stejne - skubnot v opacnem smeru (nahoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu