Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s pálením her


varchy

Otázka

Zdravím všechny. Prosím moc o radu už jsem zničil 5 DVD při pálení her na x-box.

Jsem začátečník a vůbec si nevím rady.

Koupil jsem x-box který pálené hry umí dostal jsem jich k tomu dost. Ale stáhl jsem si třeba DANTE INFERNO a nedáří se my to vypálit aby to v boxech hrálo.

Ukáže my to akorát play DVD a proběhne jenom krátké video od X-BOXU.

Koukal jsem i tady na foru na tutorial, jak pálit stáhl jsem i imgburg a 360 wawespatcher skoušim a pořád jenom to video.

Moc prosím o radu co dělám špatně budu moc vděčný za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

V Abgx není nic složitého. Pusť program, vedle dlouhého okénka v "Input" zmáčkni tlačítko, vyber příslušnou image a tlačítkem "Launch" dole spustíš. Postni výsledek. Když chceš zkontrolovat už vypálené DVD, v "Input změň "File(s)" na "Burned DVD".

Vypalování je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem si dal do ABGX moje DVD DANTES INFERNO opatchované na wave 2 ( mám FW 1.4 ) a výpis je naprosto stejný - to DVD je opatchované správně . Jiný prográmek nepotřebuješ . Všichni používáme tento a v tom problém nebude . Dashboard máš také správný , takže už opravdu nevím , čím by to mohlo být . Problém asi bude ve flashi xboxu . Jediné řešení asi bude , když si necháš přeflashovat xbox na LT 1.1 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to také nevím. hry které jsem k tomu dostal jdou normálně. Ted jsem si půjčil gears of war wawe 1 a gears of war 2 wawe 2 podle ABGX a také my to jede bez problému. Proč my ABGX neukáže po testu už vypálené hry že to má wawe 2 ale jenom červeně pořád píše wawe 4? To samé po převodu wawespatcherem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Červeně to ukazuje pokaždé . To je proto , že to porovnává a nesouhlasí s databází ABGX na netu a je to normální . Jaká je wave hry po patchnutí zjistíš jen wavespatcherem . A když ti wavespatcher ukazuje wave 2 , tak je to patchnuté správně . Program používám stále a každému funguje bez problémů . Jdou ti jen hry které jsou wave 1 a 2 ,vyšší a patchnuté už ne . Takže opravdu nevidím nikde jinde problém , než ve FW flashe xboxu . Vyřešit se to asi dá opravdu jen přeflashováním xboxu , jak už jsem ti psal .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobře díky za info. Ale stejně ještě otázečku. Proč už ty hry které mám viz. třeba Gears of war 2 je nové původně wawe 6 a také je to přepatchované na wawe 2 my normál jede?

Víš co. A to co já zkouším patchovat, co stáhnu za hry tak my nejede? Pořád jenom PLAY DVD. Asi musím někde dělat chybu já. Ptám se jak blb protože tomu nerozumím. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobře díky za info. Ale stejně ještě otázečku. Proč už ty hry které mám viz. třeba Gears of war 2 je nové původně wawe 6 a také je to přepatchované na wawe 2 my normál jede?

Víš co. A to co já zkouším patchovat, co stáhnu za hry tak my nejede? Pořád jenom PLAY DVD. Asi musím někde dělat chybu já. Ptám se jak blb protože tomu nerozumím. Díky.

Ked tomu nerozumies, tak by bolo dobre aby si vedel aky ma konzola fw. Potom je to istota v dalsom konani. Alebo si to dat preflashovat na LT1.1 - tu idu nepatchovane aj patchovane, ziadny rozdiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyby jsi měl FW 1.61 tak by ti musel jít ten DANTE a všechny hry bez patchování . Nevím ,co pořád tady řešíme . Asi je opravdu problém ve flashi xboxu a dej to už konečně nějakému flasherovi - on si s tím poradí . Ty se s tím pořád nechceš smířit a snažíš se to vyřešit sám , ale jak vidíš tak to nejde . My už ti jinak poradit nemůžeme .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu