Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sniper Ghost Warrior


Dunky

Recommended Posts

Jo a hodně jsem si ulevil,protože jak byl ten první gameplay tak kulka neproletěla 2 hráči,ale bylo to tak ,že 1 kulka max 1 kill, ale je vidět teď,že si na tom dávají záležet.

//Edit: akorát se mi nelíbí rozlišení těch stínu. Jsou tam nehorázně vidět kostičky... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

včera jsem to stahl přes torrent,ale abx mi to nebere..píše wave 4 hodim to na 3-nic,na 2 taky nic.Ještě se tam ukazuje PAL a ppod tim NTSC/U,neni to špatná verze když mi to píše číslo regionu?pokud by jste někdo dokázal odpovědět nebo pomoct hodim to někam ke downloadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral jsem Demo na PC(potom se zase vypnul haj** )no ale co jsem stihnul. na prvni pohled to vypada hezky...jak pise Umberto je to celkem podobny jako MW2 grafika(aspon na PC) je hezka...podle me je tam ale hodne Blur efectu..stiny vypadaj hezky.

a hratelnost je taky dobra....ale brach byl manualni Sniperovky...pac to vypada hezky a lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no musím říct že hra zklamala ... grafika je pěkná .... ale zbraně už tak dobře nevypadají ... až na snipování je zklamání moje hodnocení 6-7/10

EDIT: jinak blur effekt se mi na tom libí nejvíce ... a stíny vypadaj taky dost dobře

EDIT2: a ještě co se týče obtížnosti je to trochu přehnané ... nepřátele vás vidí a hodně přehnanou vzdálenost ... a i v místech kde je vy vidíte pouhou škvírou

a co se týče jejich střelby stříli jak snipeři s akačkem ... hraju to na normal

EDIT3: a má to občas dost nepřijemné poklesy FPS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

České titulky jsou v přípravě. Snad se budou líbit.

Hra vypadá dobře. Lze ji na střední obtížnost udělat za cca 6 hodin, když poletíte, jak smyslu zbavení. Na hard bez pomoci při míření to zabere mnohem, mnohem víc. Řekl bych, že mezi dnešními FPS to patří mezi těžší kousky, hra má opravdu pasáže, které si několikrát zopakujete. Přesto bych neoznačil obtížnost nepřátel za přehnanou, naopak dělají chyby, dá se je porazit. Naopak někdy mají štěstí s trefí se první kulkou a nazdar. Taky se mi líbí, že autoheal funguje jenom do 30 životů, na zbytek máte lékarničky.

Musíte si uvědomit také to, že je to přece jenom nízkorozpočtový titul. Potěší i to, že by se titulky měly objevit i na konzolové verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíte si uvědomit také to, že je to přece jenom nízkorozpočtový titul. Potěší i to, že by se titulky měly objevit i na konzolové verzi.

Nehral som tuto hru, ale ked tu bol dotaz na cz titulky, tak su v tejto hre nevyhnutne? Myslim, ze pri takychto FPS ani nie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no musím říct že hra zklamala ... grafika je pěkná .... ale zbraně už tak dobře nevypadají ... až na snipování je zklamání moje hodnocení 6-7/10

EDIT: jinak blur effekt se mi na tom libí nejvíce ... a stíny vypadaj taky dost dobře

EDIT2: a ještě co se týče obtížnosti je to trochu přehnané ... nepřátele vás vidí a hodně přehnanou vzdálenost ... a i v místech kde je vy vidíte pouhou škvírou

a co se týče jejich střelby stříli jak snipeři s akačkem ... hraju to na normal

EDIT3: a má to občas dost nepřijemné poklesy FPS

Ohodnotil bych tu hru uplně stejně.

To vidění a střílení od nepřátel je přehnaný a celkem mě ta hra omrzela po druhém actu :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu