Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPod shuffle 5g


Filip12

Recommended Posts

Máte s nim někdo zkušenosti, nebo klidně s jinou generací?

Zajímá mě hlavně jestli má s origo sluchátky dostatečnou hlasitost, třeba jestli bude stačit při jízdě busem, nebo ve městě při provozu?

Doted jsem poslouchal přes PSP a už mě to štve pořád ho tahat "po kapsách".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte s nim někdo zkušenosti, nebo klidně s jinou generací?

Zajímá mě hlavně jestli má s origo sluchátky dostatečnou hlasitost, třeba jestli bude stačit při jízdě busem, nebo ve městě při provozu?

Doted jsem poslouchal přes PSP a už mě to štve pořád ho tahat "po kapsách".

kazdy ipod ma vynikajici kvalitu zvuku a hlasitost, zalezi pak na sluchatkach. orig. sluchatka dodavany k ipodu jsou velice vyborny, mozna bych je i prirovnal k novejsim typu Kossu... Me ale bohuzel nevydrzeli, rosed jsem je:D Jinak poslouchat hud¨bu na PSP:D slysel jsi vubec neco? na svim slimku jsme neslysel v buse ani n...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hlasitost na PSP je dost slabá.. některý sluchátka se dají upravit, nebo existujou přehrávače kde se dá hudba zesílit ale pořád to neni ono. Asi do něj pujdu. Snad ty sluchátka něco vydrží protože se pomocí nich shuffle ovládá.

tyto sluchatka stoji na netu 200 kc. ja vim ze MP se treba od sony daji upravit na vyssi hlasitost vymazanim jendoho souboru, jenze ta MP to uz pak nezvlada, pak to chrci atd. ipod je na tohle stavenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

emosssi, vůbec nevíš. :D Ipod přehrávače jsou svojí kvalitou hodně průměrný. Ty dodávaný sluchátka k tomu... no to už jsou možná lepší sluchátka od marťánků.

BTW. Pro mě je jasná volba ipod nano, za tu cenu hodně zábavy, ale chce to dokoupit nějaký kvalitní sluchadla.

Je kravina mít iphone a ještě ipod, když obojí má skoro stejnou kapacitu atd., to už je zhejčkanost.

4GB Shuffle je proti filosofii shufflu.... Kdo by se chtěl bez displaye dostat k vybraný písničce skrze 4 GB hudby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

piggy: Naprostý souhlas. Ta kvalita iPodů, tedy těch novějších (touch) je celkem mizerná, zdálo se mi, že ipod Shuffle měl daleko lepší zvuk, než můj současný iT 2G... Ty sluchátka jsou vážně mizerný, ale aspoň to nejsou takové ty klasické šmejdy.

A mimochodem, už když jsem měl Shuffle 1GB (úplně první), tak to byl děs, překlikávat se první písničkou třeba doprostřed. 4GB, no to si na překlikávání rovnou můžeš udělat kávu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

emosssi, vůbec nevíš. :D Ipod přehrávače jsou svojí kvalitou hodně průměrný. Ty dodávaný sluchátka k tomu... no to už jsou možná lepší sluchátka od marťánků.

BTW. Pro mě je jasná volba ipod nano, za tu cenu hodně zábavy, ale chce to dokoupit nějaký kvalitní sluchadla.

Je kravina mít iphone a ještě ipod, když obojí má skoro stejnou kapacitu atd., to už je zhejčkanost.

4GB Shuffle je proti filosofii shufflu.... Kdo by se chtěl bez displaye dostat k vybraný písničce skrze 4 GB hudby?

hh, v poho tvuj nazor, ale pro me ma ipod proste uzasnou kvalitu zvuku. Hudebnik nejsme takze uz pak rozdily nepoznam, staci mi ze jede nahlas, zadny sumeni, a ekvalizer. Navic porovnavat slouchny od appelu a od martanku, nwm no, tvuj nazor, ale pro me proste ipod mezi MP3 vede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu