Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nezobrazí se hry na kartě!


MrFigaro

Otázka

Ahoj, upgradnul jsem si PSP z 5.00 na 5.51 přes kartu že jsem si upgrade stahl dal na kartu a pak naisntaloval. Když ale vložím kartu do psp tak se mi v něm nezobrazí hry co mám na kartě, píše mi to že tam žádné nejsou. Hry mám na kartě v adresáři K:\ISO. Nevím tedy kde je problém, prosím o rady, děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, upgradnul jsem si PSP z 5.00 na 5.51 přes kartu že jsem si upgrade stahl dal na kartu a pak naisntaloval. Když ale vložím kartu do psp tak se mi v něm nezobrazí hry co mám na kartě, píše mi to že tam žádné nejsou. Hry mám na kartě v adresáři K:\ISO. Nevím tedy kde je problém, prosím o rady, děkuji :)

Nenapsal jsi to špatně nechtěl jsi upgraedovat na 5.50 gen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale samozřejmě, že to zjistíš před nainstalováním. Všude na netu jsou samozřejmě popisky, zda se jedná o oficiální nebo cutom FW, případně i v menu PSP se t zobrazí název instalovaného FW před spuštěním updatu... Stačilo by se i podívat do topicu pro začátečníky a do sekce tutoriály, kde jsou návody na custom firmwary. Teď ti zbejvá jenom Pandora, pokud si měl plnohodnotný flash

lock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu