Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Simpsons The Game


*Dave*

Recommended Posts

Tak dave nic proti tobě,ale tohle už se mi zdá nehorázná reklama...Pravidla jsou pravidla a ty je porušuješ.Jenom upozorňuju,nerejpu.Uvědom si to.
Hmm nehorazna relkama je to, co si tu robil ty pre tvoje forum takze sa prosimta ukludni... sice je pravda ze sem mohol dat iba Screeny a nie odkaz ale nerobi si az taku reklamu ako ty...

takze nabuduce pre Dava - daj sem radsej screeny a odkaz na tvoju stranku si kludne daj na podpisu, povolujem ti to... je to aj v pravidlach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasněéé jen do mě...Koho zajímá co jsem byl?Teď je teď a to co bylo je pryč a nikoho to nezajímá...Jenom jsem ho upozornil,aby neskončil jako já.

Radsi si dej bacha, at ti nezakazou ,,warez" blog :D

Ke hre: prvni dojmy novinaru jsou pry veskrze pozitivni, libi se mi, ze hra jde vlastni cestou a paroduje videohry (Medal of Homer, Bartman begins :wohow: )

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Screeny vypadaj dost dobre. Takhle povedena komiksova grafika nebyla ani v The Simpsons: Hit and run. Mame se na co tesit. A pro ty, co jsou do simpsonu zblazneny jako ja, to plati dvojnasob.
no v hit and run byla hrozna grafika, tohle vypada 100x lip i kdyz to vypada jako za dob druhych windowsu, ale proste takova u simsnu je a to je dobre :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele co na to říkáte nějaky screeny ze hry kery uvedly na E3 najdete na mi strance :P myslim ze to muze bejt docela prdel chodit za bartmena :D:D:D az vyjde urco stahnu co vase nazory :) za chvilu hodim screeny

32690979px5.th.jpg 52087576nr1.th.jpg 23923822ik2.th.jpg 77437827yk2.th.jpg 27074406tc0.th.jpg

určo to bude dobrá game......se těšim kámo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vydaní je určeno na vánoce bližší datum newim a tady je game play vide vipadáto fakt dobre je to v HD kvalitě

http://czshare.com/download_file.php?id=86259&file=t_thesimpsonsgame_e32k7_disguises_gp_gt_h264.wmv

heh tady mi asi neco unika , odkdy ma psp hd kvalitu :?:

jinak simsnacky hry byli vzdycky super:) ostatne jako serial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu