Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejlepsi CFW?


NitrouS1468625056

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Podle toho jaký si typ člověka někteří chcou vymáčknout co nejvíc s psp a některým stačí i málo podlě mně je 6mb/s na 95% hodně

Edit:Jo a myslel jsem pro Zápis,pro čtení je to dost málo ale jak už tady říkal Anonymous_ není to ''kritické''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

30MB/s cteni a zapis 15MB/s snad nema zadna memory stick (jeste jsem to u zadneho nevidel).. ani moje Ultra II to nema (a to je primo delana tak, aby byla co nejrychlejsi..).

Pri cteni muzes u pomalejsich karet zaznamenat sekani u her, jako je GTA, pripadne nejake cso hry, ktere se na rychlych kartach nesekaji, se tam mohou sekat (samozrejme jsou cso, ktere se sekaji vsude). Pripadne se to muze dele nacitat (ale ta sekunda uz nikoho nevyvede.. spis jde o to GTA, kde se textury a hudba nacita za behu).

Zapis poznas prakticky jen pri nahravani her na kartu a pri ukladani (ale tam te opet nejaka ta sekunda nerozhodi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu