Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s 5.1 zvukem


Ghost1

Otázka

Zdravím. Mám LCD televizi LG a na ní připojené domácí kino s 5.1 repro soustavou, která však nemá HDMI vstup a je připojena k televizi přes Scart konektor. Když jsem pak připojil svůj Xbox přes HDMI kabel k televizoru tak mi nejede zvuk z bedýnek ale pouze z televize. Je nějaká možnost jak dostat zvuk přes domácí kino ? Děkuji všem za odpovědi...

P.S. Tutoriály jsem pročítal ale o problém s 5.1 zvukem jsem nezavadil...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ghost, to domace kino ma ake vstupy (IN)? Nie OUT, neplet si to. Ak iba 2x cinch audio, tak z konzoly na TV cez HDMI kabel a ak chces zvuk na domacom kine, tak rozlusknut AV kabel pribalene ku konzole, aby sa zmestil do "xbox portu" nad HDMI portom a z toho AV kabla pouzit cerveny a biely cinch do audio IN na domacom kine. Samozrejme, ze to bude iba rozkodovane strereo na 5.1, plnohodnotne 5.1 iba cez HDMI, opticky, alebo digitalny koaxialny kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu