Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox XISO,jak se dostat k souborum na DVD (v ISU)??


pinkpiggy

Otázka

Ahoj lidi,

snazim se rozbalit ISO GTAcka (Liberty city stories)..kazdopadne problem..po klasickym rozbaleni jak urcite vite tam je jen SystemUpdate,Video_TS,Audio_TS..

hledam hledam po netu, nasel jsem par programku, ktery by to UDAJNE meli zvladat rozbalit..dokonce tam je i ukazka (nevim jestli fake ci co to je),ze se da dostat az k texturam atp..to ja potrebuju..nekde ty veci prece MUSI byt ulozene na tom DVD..

konkretne ta ukazka je zde:

http://www.xboxscene.com/articles/extract-iso.php

kazdopadne..kdyz se snazim otevrit ISO stazene z netu tady od uzivatele jednoho v tomhle programku, vyhodi mi to hlasku:

This file isnt a xiso

kdyz se to pokusim otevrit v podobnem programku (QWIX), vyhodi to hlasku:

Identifier not found! Possible corruption?

kdyz se to pokusim otevrit v taktez podobnem programku (SimpleX ISO)

Sorry! This is not a Xbox ISO

kdyz to otevru v Xbox ISO readeru:

ERROR.System.Exception: invalid iso file (not Xbox on corrupt)

jedine, co mi NECO delalo byl xDVDMulleter..ten mi rozbalil to ISO na asi 10souboru..ale zadne slozky typu textures, atp..navic celkove to rozbaleny melo cca jestli 500MB tak je to hodne..coz je kravina..

vite nekdo,jak se dostat k tem souborum??texturam,atp co musi byt na tom DVD ulozene??

o co mi jde?

Chtel bych ZKUSIT prepsat textury aut v GTA:LCS na textury jinych aut..Domnivam se,ze ty textury nebudou tolik rozdilne od textur,ktere jsou k PC verzy..a na tu jdou predelavat textury na auta atp..a chtel bych zkusit,zda-li by po predelani tehle texture slo udelat to, ze by tam byli proste klasicky normalni realny auta typu minicooper,porsche,lamborgini,mercedesy,bmw,atd atd.....

jestli se snazim bojovat s vetrnymi mlyny..reknete mi to, at to zbytecne nezkousim :D ale at hledam kde hledam,nikde nic nemuzu najit :-/

EDIT: omlouvam se za spatnou sekci, poprosil bych presunuti do OTAZEK A ODPOVEDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

ja osobne si myslim..ze pokud to nejak ty modely prechrousta..tak to bude v pohode..nemyslim si ze by se to nejak melo lagovat..jsou mnohem narocnejsi hry,ktere xko zvlada bez problemu..takze asi tak no..ale zatim jsem to neprepsal vsechno..je toho docela DOST na praci..zatim jsem prepsal asi 6modelu..a kdyz uz to delam tak to chci zkusit prepsat co nejvic :D a nemam jeste xko doma,to mi bratr hodi az zitra..tak zitra poslu resume..jestli se povedlo..nebo ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja osobne si myslim..ze pokud to nejak ty modely prechrousta..tak to bude v pohode..nemyslim si ze by se to nejak melo lagovat..jsou mnohem narocnejsi hry,ktere xko zvlada bez problemu..takze asi tak no..ale zatim jsem to neprepsal vsechno..je toho docela DOST na praci..zatim jsem prepsal asi 6modelu..a kdyz uz to delam tak to chci zkusit prepsat co nejvic :D a nemam jeste xko doma,to mi bratr hodi az zitra..tak zitra poslu resume..jestli se povedlo..nebo ne..

hele ja bych tam zatim hodil tak 2-3 auta....at pak poznas jestli to jde..urcite tam hod Ferrari...najdes ho pak u Faustina doma...to vim ze na PC slo krasne...kdyz tam takhle nase*** moc aut tak jedno z nich to nemusi rozdejchat a nepujde nic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele ja bych tam zatim hodil tak 2-3 auta....at pak poznas jestli to jde..urcite tam hod Ferrari...najdes ho pak u Faustina doma...to vim ze na PC slo krasne...kdyz tam takhle nase*** moc aut tak jedno z nich to nemusi rozdejchat a nepujde nic....

presne tak taky bych skusil nejdriv tak 2-3 a jestli by to chodilo tak tam zkusit vsechny auta prepsat

jo a jak je to s nazvama aut ukazuje se normalne treba ferrari enzo nebo se tam ukaze treba infernus ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
presne tak taky bych skusil nejdriv tak 2-3 a jestli by to chodilo tak tam zkusit vsechny auta prepsat

jo a jak je to s nazvama aut ukazuje se normalne treba ferrari enzo nebo se tam ukaze treba infernus ?

ne jen infernus...to by musel prepsat neco jinyho.....

jo pak taky jak si uz psal bude problem s handling(.cfg)myslim....jako u toho ferrari a nejakych aut zrovna ne...ale co si pamatuju tak jsem dal misto Sultana RS Subaru WRX a ta se pak preklapela v kazdy zatacce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele kluci..takhle..jak jsem psal,ty auta se daji PREPISOVAT..a nebo take vkladat nova..doporucuju stahnout tenhle model audi TT (1.je krasny..2.obsahuje velice zajimavy readme,kde je popsan zpusob vkladani aut myslim si DOST hezky..akorat pozor,zrovna tohle je pripad,kdy tam v tech handling.dat a vehicles.ide je o JEDNU HODNOTU VIC!!)

http://www.gta.cz/download/download.php?soubor=1266341144_audi-tt-8n-zip&hash=a6f4d94997f91b65e72b175451297ad1&l=0

kazdopadne to prepisu i sem ten zpusob..konkretne pro tento model..

PREPSANI:

1)najit vehicles.ide,handling.dat a carcols.dat

-handling soubor obsahuje VSECHNY informace napriklad o zrychleni auta,maximalni rychlosti,"rejtu" kol,vaze auta,atp..

-vehicles soubor obsahuje informace o tom,o jake auto se jedna (sportovni,terenni),diky tomu pak "dedi" auta vlastnosti z urcitych naprogramovanych trid

-carcols soubor obsahuje informace o tom,v jakych barvach se auta generuji..

2)prepsat handling.dat (radek pro COMET) na:

COMET	     1300.0  3.2   85	0.0 0.0 -0.60		1.0  6  0.15  1.0 226.0	0.34 0.66 0.7  35.0		1.85 1.48 14.9 0.12 0.51  		2.4  1.6  1.8  0.10 -0.15 0.0  0.5  		1.0 1.0 0.6 1.5 	0.0  60000 		40440010	1				1

JA OSOBNE SMAZAL TU 0.0 co je pred 60000,zdalo se mi,ze zrovna tato hodnota tam nema byt..ale nevim nevim..

3)prepsat vehicles.ide (hodnoty pro COMET na):

comet,		comet,		car,		COMET,		COMET,		VEH@LOW,	NULL,				30,	999,		0.2721,	0.2721,		0,	5,	1.0	,0,	noboot+sports

TADY JSEM OPET SMAZAL TU POSLEDNI NULU A TU CARKU PRED noboot+sports

4)prepsat carcols.dat (hodnoty pro COMET na):

comet,		0,0,89, 4,0,0, 72,0,28 78,0,128, 88,0,127, 91,0,127, 124,0,128, 0,0,50, 0,0,63, 0,0,27, 1,0,27, 27,0,132, 37,0,131, 44,0,127, 50,0,127, 63,0,133, 56,56,59, 69,0,51, 89,0,0,

a nyni PRIDANI NOVEHO:

1)najit vehicles.ide,carcols.dat,handling.dat a cargrp.dat

-vse jako v predchozim pripade,jen nove je cargrp..to obsahuje informace o tom,KDE se auto bude vyskytovat..(generovat,v jakych castech mesta)

2)misto napriklad klasickeho modelu "infernus.wft a infernus.wtd" prepiste nazvy napriklad na "audi.wft a audi.wtd"

3)do cargrp.dat najdete tento usek:

buccaneer, voodoo, sanchez, manana, rancher, ruiner, marbella, virgo, bobber, uranus, stalion, moonbeam, merit, solair, vincent, bobcat, audi, # POPCYCLE_GROUP_HARLEM

a vidite,ze tam jiz je pridany na konci AUDI,..POZOR!!!!!NEZAPOMENTE NA CARKY!!!!!!!!!!!!

4)handling.dat....najdete radek yankee,odradkujte a za nej dopiste:

AUDI	     1300.0  3.2   85	0.0 0.0 -0.60		1.0  6  0.15  1.0 226.0	0.34 0.66 0.7  35.0		1.85 1.48 14.9 0.12 0.51  		2.4  1.6  1.8  0.10 -0.15 0.0  0.5  		1.0 1.0 0.6 1.5 	0.0  60000 		40440010	1				1

opet u Xka mozna bude problem s tou danou nulou tam..ze je o jednu hodnotu vic tady..tak zkusit to smazat..

5)carcols.dat....opet najit radek yankee,odradkovat a vlozit:

audi,		0,0,89, 4,0,0, 72,0,28 78,0,128, 88,0,127, 91,0,127, 124,0,128, 0,0,50, 0,0,63, 0,0,27, 1,0,27, 27,0,132, 37,0,131, 44,0,127, 50,0,127, 63,0,133, 56,56,59, 69,0,51, 89,0,0,

6)vehicles.ide.....opet najit radek yankee,odradkovat a vlozit:

audi,		audi,		car,		AUDI,		COMET,		VEH@LOW,	NULL,				30,	999,		0.2721,	0.2721,		0,	5,	1.0	,0,	noboot+sports

to jest cele..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak prislo velke zklamani..posilal jsem kamosovi co ma nainstalovany GTA IV na PC..tak jsem mu posilal model z xka,aby to ozkousel prohlednout ve SparkIV..a udajne mu to vzdy spadlo..tudiz soubory XTD-WTD a XFT-WFT maji jinou strukturu..takze prepsat koncovku stacit nebude..:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu