Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vypalovani - Win7


Jim Beam

Recommended Posts

Caute mam problem. Na mim komplu nikdy dlouho nevydrzi vypalovacka anevim cim to je. Tak sem si myslel ze proste smula na mechaniky. Donesl sem si jinou u ktere vim ze stopro fungovala. Jenomze... kdyz dam do mechaniky DVD tak mi to napise kdyz ho chci otevrit v tento pocitac tohle:System Windows nema k tomuto disku pristup. Disk muze byt poskozeny.Ujistete se zda se jedna o format ktery system rozpozna atd at to pripadne naformatuju. To stejny kdyz tam dam obycejny CD. A kdyz spustim imgBurn tak mi to v chybnych hlasenich pise:W 21:53:24 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance. A kdyz dam write image file to disc tak me to nepusti dal a napise se mi tam:Device not Ready (Unable to Recover TOC). Ale kdyz tam dam CD tak to napise normalne Ready.nevite nekdo co stim? Dodam ze pouzivam DVD-R Sony ktery sem koupil takze sou novy a predpokladam ze neposkozeny.... Sem ochoten za radu ktera to pomuze vyresit i zaplatit par korun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance

Na tohle s klidem zapomeň. Znamená to, že mechanika možná nepojede na maximum rychlosti. A to u pálení není zase tak významné.

více zde: http://forum.imgburn.com/index.php?showtopic=11238

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu