Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medal of honor 2010 beta seria key kde je sehnat?


brians

Recommended Posts

FOR BETA KEY:

1. GO here and sign in or sign up to gamespot:

http://www.gamespot.com/event/codes/command-conquer-4-open/

2. Take the code they give you.

3. Go here: http://medalofhonor.com/beta/ (EA account required)

4. Enter the code you got from gamespot, choose PC/PS3 and Choose your location.

ENJOY YOUR FREE BETA KEY FOR MEDAL OF HONOR!!!!!!!!!!!!

Credits to samoon (GT.COM)

But you still have to wait 'till 21 June.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to ani neinstaluju, je to blbost už podle traileru. Prostě směs BC2 a MW2 v škaredé grafice.

si dělaš ( : ) ne.....jestli tohle bude podle tebe blbost tak to bych chtěl vědět co je u tebe dobra hra.....taky mi to přijde na styl MW,ale už z toho vyplyva ze to bude pecka....a soudit podle traileru????

návod na jinou hru,vole

nemel kdyz nevíš........vim že to odkazuje na C&C ale myslíš ze tohle v tom navodu je jenom tak.....ENJOY YOUR FREE BETA KEY FOR MEDAL OF HONOR!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si dělaš ( : ) ne.....jestli tohle bude podle tebe blbost tak to bych chtěl vědět co je u tebe dobra hra.....taky mi to přijde na styl MW,ale už z toho vyplyva ze to bude pecka....a soudit podle traileru????

No tak na MW2 nebo BC2 to nebude mít, to si piš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vložení kodu z gamespot úkaže onen MOH BETA klíč ,a napíše výzvu ke stažení klienta ještě jak stáhnu klienta a naisntaluju nezeptáse mě to nikde na vložení kodu.

A když spustím hru a chci se přihlásit píše ,že tahle hra je jen pro VIP hráče kteří vlastní BFBC2

MW2 MP je nejlepší ! BBC2 mě nezaujalo jen single!

MP u MW2 se mi zdá taky o mnoho lepší .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně,ani ti to žádnej klíč nenapíše,nepošle na mail ,vůbec nic,zkoušels to?Seš zas chzytrej jak rádio ty ťululume!!

az na to ze ja uz mam ten Beta key z ty stranky už davno vygenerovanej.....staženou betu hru z netu a ted čekam na pondělí kdy se ta beta MOH ma spustit a teprv pak by tam měl jit dat do hry ten beta key......

Takze proste v Pondělí se to ma spustit ta beta a mělo by to jit hrat online.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az na to ze ja uz mam ten Beta key z ty stranky už davno vygenerovanej.....staženou betu hru z netu a ted čekam na pondělí kdy se ta beta MOH ma spustit a teprv pak by tam měl jit dat do hry ten beta key......

Takze proste v Pondělí se to ma spustit ta beta a mělo by to jit hrat online.....

Aha díky to si odpověděl i na můj příspěvek ...

Pořád ,ale nechápu proč to vydaly k dispozici dřív ? ,aby si to všichni stáhli a připravili se na to ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha díky to si odpověděl i na můj příspěvek ...

Pořád ,ale nechápu proč to vydaly k dispozici dřív ? ,aby si to všichni stáhli a připravili se na to ? :D

jj bylo to směřovaný i na tebe.....taky nevim proč to nevydaly až v pondělí treba,ale pirati ve vydávaní novejch rls sou vzdycky napřed.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte kde se to ted dá sehnat na PS3!Za funkční návod všechny moje credits!

ten navod nahoře ja na PC i na PS3....( choose PC/PS3 and Choose your location)......ted sem to zkoušel tu betu a když sem dal do hry ten klíč tak mi to napsalo že už je použitej tak nevim......a kredity si nech stejně žadny nemáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal by mě někdo 3x beta key na medal of honor samozřemostí bude vděčnost a kliknutím na THX jinak, kdyby to šlo dal bych hodně credits ,-)

Jinak mě hra funguje takto:

Hrál jsem ji daleko dřív než officiálně v pondělí mám totiž origo BC2, pak to bylo možné hrát o 4 dny dříve pouze za předpokladu beta key.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu