Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dotaz na zrychlení PC ( zmenšení zátěže procesoru)


Typan Cz

Recommended Posts

ahoj, mam NTB Asus Eee s Intel Atomem, a ten jak známo, neni moc rychlej. po nainstalování intiviru od Symantecu se ten počítač příšerně zpomalil. Moje sideaplikace mi ukazuje, že hned po zapnutí PC mam 100% zatížení procesoru, a to je celkem dost :)

A tady je můj dotaz : neni nějakej způsob, kterym bych mohl to zatížení snížit, aby to běhalo rychlejc ?

dík za odpovědi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Doporučuju killnout ty sideapp, je to zbytečný a i takový maličkosti vzlhedem k tomu, že máš atom pomůžou. Jestli chceš vědět zatížení procesoru nebo operační paměti, tak se mrkni přes správce úloh. Pak to vyčisti třeba tim CCleanerem, defragmentuj disk, pročisti registry (taky přes CCleaner). Jakej máš OS? Jestli ti nezáleží na vzhledu, tak si optimalizuj vzhled pro výkon.

// Zingl xD Ale jo, něco na tom je ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Nortonem mají problémy i normální PC, natožto EEE, mám netbook Asus N10J, a klidně stačí antivir Avira, je denně aktualizovaný a také v základní verzi zdarma. Pokud máš origo toho Nortona, tak je to škoda peněz, musíš si pohrát s nastavením jako čištění na pozadí, kontrola odkazů apod. je to sice nejlepší antivir, ale jeho žravost na systém je nekonečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze :1) Windows 7 je dost narocnej na pc/nootebok.Ja jsem teda dal prednost starym dobrym windouws XP.

2)Fakt dobrej antivir je Avast! doporucuji.

3)to bude dobry.Protoze se ti ze zacatku nebude tak pretezovat pc se zapinanim dalsich procesu a timpadem bude o neco rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu