Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Poradte ja stahovat..


Mina10

Recommended Posts

ICQ nepoužívám, přehlednej návod jak vypalovat máš tady, stačí podle něj postupovat. Pokud ti dělal flash dnes, určitě budeš mít nejnovější firmware a jak už jsem psal, všechny nejnovější firmwary pro mechaniky přehrajou každou wave, takže patchovat nemusíš. Pokud by jsi měl s tim vypalovaním nějakej problém, můžeš mi naspsat na skype co mam v profilu, zejtra odpoledna se tam objevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se to prostě stává. Horší DVD z výroby, škytavka v komunikaci mezi palírnou a počítačem, je mnoho důvodů. Proč se to stalo přesně ti nikdo nepoví. Zkus to znovu a teprve když to udělá znovu natom samém místě, pak se strachuj. Jak se tomu snažit bránit jsem ti už napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Ahoj, stahnul jsem si z internetu hru FIFA2010. Vypalil jsem ji na DVD +R DL (podle navodu zde- soubor .dvd) pres imgburn a po vlozeni hry do xboxu to pise Mix Media Disk, hra nenacte a ani spustit nic nejde.. :-( poradite nekdo co s tim..?

Musíš si hru před vypálením opatchovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu