Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s LIVE..


Shocky91

Recommended Posts

Zdravim, tak kdyz pripojim net, vypisu IP atp, tak vsechno probehne v pohode, ale u kontroly LIVE mi to vyhodi chybu. (jo, a kdyz mam vyplnenej nick a heslo jako na webu kde si pripisuju live gold, tak se nepripoji vubec..) A hodi mi to chybu: You cant connect to Xbox live, but your current network configuration max limit you online ecperince. Select more info for description of the problem and now you cant fit it.

Kdyz dam more info tak:

Your NAT type is Moderate. People on networks with this NAT type may not be able to join certain games or heat other people white playing online. For the best online experience, you need an open NAT configuration. If you router supports UPnP, go to your router configuration web pages on your PC and enable UPnP. You can get help woth NAT pyes at www.xbox.com/networkhelp

Router primo nemam, jen modem UBIQUITI.

A kdyz mam net v xboxu tak ho z pc odpojim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak kdyz pripojim net, vypisu IP atp, tak vsechno probehne v pohode, ale u kontroly LIVE mi to vyhodi chybu. (jo, a kdyz mam vyplnenej nick a heslo jako na webu kde si pripisuju live gold, tak se nepripoji vubec..) A hodi mi to chybu: You cant connect to Xbox live, but your current network configuration max limit you online ecperince. Select more info for description of the problem and now you cant fit it.

Kdyz dam more info tak:

Your NAT type is Moderate. People on networks with this NAT type may not be able to join certain games or heat other people white playing online. For the best online experience, you need an open NAT configuration. If you router supports UPnP, go to your router configuration web pages on your PC and enable UPnP. You can get help woth NAT pyes at www.xbox.com/networkhelp

Router primo nemam, jen modem UBIQUITI.

A kdyz mam net v xboxu tak ho z pc odpojim..

mam sice PS3 ale radili mi tady abych modem kdyz zapojuju do neceho jinyho na cca 10 vterin vypojil a pak zase zapojil do elektriny(restartuje se) nevim jestli je tohle ted pripada ale zkusit to muzes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu