Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flash psp fat pomoci pandoriny baterky z psp slim


tomikcz24

Otázka

Pred chvili jsem zkousel flashnout psp fat pomoci p. baterky z psp slim. Flash se podaril, ale baterka nejak umrela. Mate s tim nekdo nejakou zkusenost? Jajk se da treba baterka ozivit. Mam takovy spatny pocit, ze uz to nepujde. Ani nenabiji pri vlozeni do psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ty vole von nacpe baterku ze slima do fatka to mě poser :D

Nemaj náhodou každá jiný napětí nebo tak něco?

Na tohle už nestačí ani demenc'o meter :D

kdyz se da flashovat psp slim baterkou z fatka, tak jsem to zkusil opacne. Samozrejme jsem predtim googlil a na nekolika forech psali, ze to lze.

Kazdopadne musis byt prudce inteligentni, kdyz pises posty tohoto typu. Psp jsem flashoval uz v dobe, kdy jeste prepsani id v eeprom baterky nebylo objeveno a flashovalo se pomoci exploitu v umd lumines, ale to ty jsi asi jeste tahal kacera a hral si na pisecku. Jak rika jeden citat: Moudry clovek mluvi, protoze ma co rict. Hlupak, protoze by rad neco rekl. Vem si to k srdci. Tenhle tvuj post nemel vubec zadnou hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Otevrenou jsem ji mel uz pred tim, protoze jsem si tam delal prepinac pandora/normal. Na zadnyc smd soucastkach nebylo patrne zadne poskozeni, nebo vyhoreni. Zkusim alespon prepajet ten clanek do neorigo baterky, protoze ta ma houby vydrz i kdyz uvadi, ze ma 2400mAh:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jako ten muj post asi nebyl zrovna přínosnej ale co...

jo a kačera sem fakt netahal, jenom sem ještě PSP neměl...

a ještě s tim jak sem prudce inteligentní... se podívej na všechny moje příspěvky, velká většina je přínosná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nic by se palit nemelo. Napeti maji stejne, jen dodavaji kazda jinak proudu. Baterka ze slimu normalne nestaci na fatko - vubec nechapu, jak jsi ho mohl zapnout s baterkou ze slimu - asi jsi jeden z mala.. Normalne se to neda. Kazdopadne zkus baterku vyzkratovat, nekdy se stava, ze je "zasekla". Nova neorig. baterie stoji z Dealextreme nebo eBaye cca 400Kc. Nova od Sony - doporucuju - stoji snad okolo 700Kc (ale zase vydrzi mnohem dele).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ono nekdy staci kdyz se necha pres noc v psp a nabijecce , vetsinou se chytne sama . Stalo se mi to dvakrat ze nereagovala baterka ze slima po flashy , ne teda v psp fat , ale je to rekl bych podobny pripat . Aby se spalila je podle me blbost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu