Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone patche


Bunny1468622758

Recommended Posts

Po delší době jsem si dal na PSP Killzone a teď jsem si chtěl stáhnout patch na CHAPTER 5 a infrastructure, ale když v menu dám DOWNLOADS, tak mi to napíše takový ty kecy, jakože si mám v nastavení zapnout Conserve Memory... Tak jsem z toho vyjel a dal jsem Conserve Memory: ON a furt to samý, tak jsem dal OFF, zase... Nechápu, prostě si nemůžu stáhnout CHAPTER 5... Pořád mi to píše, ať se dám On a to já mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nejde tak tady mas navod.

instalace:

1) Nakopirovat patch na Root karty (hra musi byt na karte take)

2) Spustit hru

3) Ve hre spustit polozku Download (musite mit Wi-Fi packu nahore)

4) Hra se bude chtit pripojit, klidne ji to znemoznete

5) Vsecko potvrdte (nabijte baterku!) a ted se proveri rychlost vasi karty pri intstalaci

6) Po instalaci se hra automaticky resetuje

7) Muzete hrat (teda ty predchozi 4 kapitoly musite mit dohrane) skvelou 5. kapitolu!

http://www.edisk.cz/stahni/67899/PSP.rar_73.39MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád to nefunguje... Kliknu na DOWNLOADS a napíše mi to něco o tom Conserve Memory, potom je jen černá obrazovka, potom z toho musim vyjet kolečkem a to po chvíly napíše Killzone: Liberation Update has already been installed a potom se hra zapne znova, žádná instalace neproběhla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu