Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Baseball na PSP?


Molda22

Otázka

Poradí mi někdo nějaký hodně dobrý baseball na PSP? Ted jsem si stahnul ten nový BIGS,je super,ale je to takové arkádově pojaté.a je tam trapně udělaná kariéra nerealně,tam když prohraješ tak to musíš hrat znova ten zapas.což je pekny nesmysl aby si musel jen vyhravat.nějak mě to nemotivuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Poradí mi někdo nějaký hodně dobrý baseball na PSP? Ted jsem si stahnul ten nový BIGS,je super,ale je to takové arkádově pojaté.a je tam trapně udělaná kariéra nerealně,tam když prohraješ tak to musíš hrat znova ten zapas.což je pekny nesmysl aby si musel jen vyhravat.nějak mě to nemotivuje.

Zkus: http://gamestorrents.com/psp-game-traxxpad-english-english-descargar-torrent-2552.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vzdyt o tom pise, ze se mu nelibi

No líbí,herně,ovládáním i graficky se mi líbí dost.Ale chce to nějakou pořádnou kariéru.Ten systém v Bigs se mi zdá divný.To vlastně není kariéra,protože zapas musí vždy skončit výhrou.Jinak musíš opakovat.a to je nereálné a nesmyslné. Myslím že u MLB 07 nehrozí že by něco takového nebylo promakané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale podle videí to vypadá že ten kariérní mod v MLB 07 (road to the show) je zaměřený jen na jednoho hráče,takže neovládáš celý tým,ale jen jediného hráče,a to zase musí být nuda,protože většinu času skoro nic neděláš. No uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale podle videí to vypadá že ten kariérní mod v MLB 07 (road to the show) je zaměřený jen na jednoho hráče,takže neovládáš celý tým,ale jen jediného hráče,a to zase musí být nuda,protože většinu času skoro nic neděláš. No uvidíme
No jestli trocha rozumíš pravidlům baseballu tak stahni MVP dobře se tam pracuje s nadhazovačema a aji se mi to ovládá líp(v MLB sem třeba nepřišel na to jak se krade atd. )A kariéra je tam myslím normální něco jako NHL ,FIFA atp. (je to od EA)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu